Sayfa 665/1081 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by impalaman Yazıyı Oku
    Başkan sende odaklandığına bakıyorsun...
    Türk Lirası ve brezilya realinin tam denklendiği anlar bile oldu

Bu arada karsan, sasa vs. yazmıcam.Bi fikir attım.Patates oldular.
    Sayın impala.
    Karsn çok iyi yerlere gelecek kanısındayım. Yerli araba sürecine dahiller. Onun dışında halihazırda birçok işleri var. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Sayın impala.
    Karsn çok iyi yerlere gelecek kanısındayım. Yerli araba sürecine dahiller. Onun dışında halihazırda birçok işleri var. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben karsanın bi yere gidip geleceğinden bahsetmiyorum.Karsan piyasa değeri olarak 20 TL de olabilir.Ama piyasa değeri işte adı üstünde.Piyasa değeri ile şirketin yaptıkları ayrı. Biz yatırımcı olarak notumuzu ve yatırımımızı o şirkete biçtiğim fiyatı belirliyoruz borsada.Küresel ölçekte bakıyorum olaya.Dijital şirketler almış yürümüş taa fezaya piyasa değeri olarak.Sonra realitesine bakıyorum.Elimde demir çelik mi var?Elimin altında arabamı var?Elimin altında binamı var? YOK? Ama piyasa değeri işte bu.Al al allll all.Allss Als Sa Sat Sat Sat Sat Sat..
    Nese susim ben yine..
    Para puldan,makam, mevkiden bağımsız VATANSEVERLER..

3.  Alıntı Originally Posted by impalaman Yazıyı Oku

Sacro parayı neye yatırdıysa hangi hissenin gündeme gelmesi kendi çıkarlarlarına geliyorsa ona cevap veriyor ) yoksa sizde biraz öğrenin dediği şey tamamen hikaye ) forumu epeydir takip ediyorum karel de yunsa da nasıl sorulara cevap veriyor )

Alıntı Originally Posted by impalaman Yazıyı Oku

Dostum.

Ekranimda 25 kagit var sadece 1 tanesi yesildi bugun oda benimki.

Yani dogru seye odaklanmak bence hersey.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5. iyi akşamlar boğalar ne örüyonuz balkon full çekiyo
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

6.  Alıntı Originally Posted by Exx Yazıyı Oku
    Sacro parayı neye yatırdıysa hangi hissenin gündeme gelmesi kendi çıkarlarlarına geliyorsa ona cevap veriyor ) yoksa sizde biraz öğrenin dediği şey tamamen hikaye ) forumu epeydir takip ediyorum karel de yunsa da nasıl sorulara cevap veriyor )
    Bir ithamm.Sacronun bir cevap vermesi lazım.Bu forumdada kimseyi tanımıyorum şahsi olarak zaten.Bu alemde gördüğüm şu var.Manüplasyonla spekülasyon arasında çok fark var.Teknik bakışla temel arasında da.Bu forumun tazesi olduğum ve bu forumdan kimseyi tanımadığım için yorum yapıyorum.Benim için büyük sözlerden birisi.''Ameller,niyetlere göre değerlendirilir.''
    Para puldan,makam, mevkiden bağımsız VATANSEVERLER..

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Dostum.

Ekranimda 25 kagit var sadece 1 tanesi yesildi bugun oda benimki.

Yani dogru seye odaklanmak bence hersey.
    8,9 üstü ayrı dünya , orayı geçer mi bilmem...8,50 ile 7,50 arası gidenzi...ytd...

Alıntı Originally Posted by Exx Yazıyı Oku
    Aynen oyle bence dogru bir tesbit.

Daha oncede soyledigim gibi.

Ne kadar cok egitimli borsaci burada olursa o kadar cok yardim alirim sizlerden. Ogrenin dememdeki sebep bu.

Ama karel yunsada yani pozisyonu benle bir olan insanlara daha cok cevap vermem gayet normal.

Herkes ayni seyi yapar. Siz ayni hisseyi paylastiginiz insanla daha cok konusursunuz. Bu heryerde boyledir.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 665/1081 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •