Sayfa 671/1081 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Arkadaşlar lütfen, bazı konuları özelden yazın. Sacro sayfanın sahibi, gereken cevabı kendisi verir. Grafik atmış arkadaş, akrep dostum eleştirmiş. Belki arkadaş üslubu hoşuna gitmedi. Neyse, iki kelam da ben diyeyim fazla uzamasın. Avgyo ben de bir süre takip ettim. İki kere alıp sattim. İlkinde zarar ettim, ikincisinde zararın bir kat karına verdim. 2 liradan 6-7 liraya gideceğini bile bile 2,30 alıp 2,85 sattim. Bir ara 3.80'lerden 2,70lere dönüşünü de gördüm. Rakamlar biraz hatalı olabilir ama çok dalgalı bir hisse. Kuralına göre çıkıp kuralına göre inmiyor. Sağlam direnç de yetmez, burada akrep dostum haklı.

Avtur mesela. Bir arkadaş bana yüksek giriş var, çok gider dedi. 2,85 Almus 3,75'ten satmış. Kağıt 8'i görüp yine 1,50'li fiyatlara döndü. Ben Avgyo zararı çıkarıp sattim. Bir daha girmem o tip hisselere. Yani o tür hisselerde nizami bir grafik epey zor.

Sacro cevabını versin, tartışma bitsin. Farklı şeyler söyler belki.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Şahsen akrep arkadaşımızın yazılarını severim, bence gereksiz bir itham olmuş.
    Bencede gereksiz , arkadaşın bana ithamı nasıl gereksiz ise buda gereksiz zaten anlatmak istedğim buydu, insanlara hemen paArlamacı demek çok yanlış ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum paylaştığım tahta da dipte pazarlanacak bir tarafı yok zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Full hisse cemts karel psdtc konfurt yunsa silver soda bjk orta vadeli tutuyoruz basliga uygun disiplin bunlardan psdtc konfurt karel yunsa sacro hocam sayesinde alindi araliktan beri duruyorlar soda silver cemtas ben aldim bjk kısa kar görünce satip ismen alacam uzun

Başlangıca göre %60 kar

5. dün gönderdiğimiz yunsa ları kademe kademe yerine atmaca, yine karel-yunsa atbası foto-fınıs yarıstalar az biraz da bulunusun diye karel ve ykgyo attık heybeye büyük bölüm nakitteyiz, hayırlısı bakalım

6. az biraz da eski gözğrımız ateks de ekledik heybeye bakalım, ayrıca full sacro üstadı izlemece

7. Ayrıl da gel Karel

HTC_M8x cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Emdeks stopa cok yakin.

Aman dikkat 115 alti kesin stop
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 671/1081 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •