Sayfa 711/1081 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Trade portfoyum ve surekli alsat yaptigim kagitlarim.

Yunsa
    Karel
    Gerel
    Kozal
    Dmsas
    Adnac

Orta uzun vadeli tasidigim portfoy ve maliyetler.

Ykgyo 2.25
    Despc 3.60
    Petkm 3.50
    Fmizp 17
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Trade portfoyum ve surekli alsat yaptigim kagitlarim.

Yunsa
    Karel
    Gerel
    Kozal
    Dmsas
    Adnac

Orta uzun vadeli tasidigim portfoy ve maliyetler.

Ykgyo 2.25
    Despc 3.60
    Petkm 3.50
    Fmizp 17
    Ykgyo twitterde çok dillendiriliyor...Temelinde bir şey göremedim...Tekniğini bilmem...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vakko bayağı aşağı gelmesine rağmen haftalık yabancı payı artmış. Bundan sonrası için ne beklenir.

4.  Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku

Endeks aylık grafik

Endeks haftalık grafık
    Gecen sene burada cok guzel tablolar paylasan siz miydiniz? Teknik gostergelere gore tablo seklinde guzel hisseler yakalanmisti o sekilde

Degilim.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bütün teknikçi arkadaşlarım uzun vadeye dönüyor.

Bende diyom ulan tepeden haftalık sat yemişiz. 1-2 aya aylık sat yiyecez ne uzun vadesi diyesim geliyor. :D :D

Bendemi bir sıkıntı var yoksa onlarda mı ? :D :D

Ula bendemi uzuna dönsem acaba :D :D :D
    Üstad beklentisi olan senetlerde UV deyim GEREL bedelsiz ve gelişmekte olan bir şirket beklentılerı saymakla bıtmez,,,

KIPA da, da birlesme hıkayesınde kötü bir rakam cıkmadıktan sonra SAT olacak endeksde sadece mal alınır dusuncesındeyım, bakalım hayırlısı,,,,

SLA-L02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bütün teknikçi arkadaşlarım uzun vadeye dönüyor.

Bende diyom ulan tepeden haftalık sat yemişiz. 1-2 aya aylık sat yiyecez ne uzun vadesi diyesim geliyor. :D :D

Bendemi bir sıkıntı var yoksa onlarda mı ? :D :D

Ula bendemi uzuna dönsem acaba :D :D :D
    Dediğin gibi birkaç aya işler bitmiş olabilir... Çok dikkat etmek lazım... Karları piyasaya kaptırmamak lazım... Açıkçası bu kadar çok güven duyulacak bir ortam göremiyorum... 2008 ABD emlak kriziyle başlayan ve dünyayı yerle bir eden ekonomik kriz aniden patlak verdi...
    Onun için eller her an tuşta hazır durmalı. Daha doğrusu uzun vade pozisyon bence çok riskli... Değiştireceğim birkac mobilya ve araba alımı için 3-6 ay vadede ekonomik sıkışıklık dönemini bekliyorum... Çok daha uygun fiyatlardan almayı planlıyorum... Yatırım planlaması yapamayanlar için borsa bana göre değil diyenler için Altın daha mantıklı görünüyor...
    Bence görüntü böyle... Borsada Fır-Sat bitmez diyorsanız çok iyi teknik lazım yada bir üstadın izini takip etmek lazım... Sacro dostum gibi yani...
    Onun dışında çoluk çocuğumuzun riskini kodamanlara kaptirmayalim yeter... Bunun için de az-cok teknik öğrenmek lazım...

Uzun vade için OTKAR, MRDIN çimento şimdilik aklıma gelen...
    Son düzenleme : egelim; 31-03-2018 saat: 21:55.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Herkes uzun vadeye döndüğünde dltefi tarağı toplayıp gitme zamanı yakın demektir... Dediğin gibi birkaç aya işler bitmiş olabilir... Çok dikkat etmek lazım... Karları piyasaya kaptırmamak lazım...
    Duseceginden eminsen UV kagitlara bagla, yine zarar.Ona nakite gec denir sizin tabiriniz ile.
    Azda olsa bir kac yerde endeks 103 K dillendiriliyor.Ortam buna musait degil.
    Full Ralli ! Geleciii varsa goreciii'de vaaa
    2023 sonu Bist 8000?

Sayfa 711/1081 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •