Special Days Image
Sayfa 713/1081 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Şahsen tefi tarağı derken toptan çıkmayı kastetmek istemedim... Genel olarak kağıtlardaki yükseliş daha seçici olmayı gerektirecektir... OTKAR, Mardin, Soda, Doas, Ekgyo gibi daha ince eleyip sık dokumak gerekecek sanırım... Genel düşüş de olacaktır. O zaman zaten kıyıda durup suların durulmasını beklemek gerekebilir... Çok teknik olarak değil ama genel olarak konut piyasası durgun. 72 ay faizsiz vade yani farksız ve 1 yıl sonra ödemeye başla diye kampanya var. Bugüne kadar hep inşaatla büyüme sağlanmaya çalışıldı. Son 1 yıldır KOBİ'lere ve piyasaya Kredi Garanti Fonuyla fonlama yapıldı. Çoğu borcunu böyle ödedi ama simdi kredi geri ödemeleri başladı, başlarda sorunsuz ama ilerde Dolar 4.30_4.40 görürse ki ihtimal dahilinde o zaman yeni kredi bulma sorunu ve enflasyon sıkıntı çıkaracak gibi...
    Cari açık desen hep açık zaten ve GSYH'ye oranı çok yükseldi. İyi derece bilgisi olmayan dalgalı zamanlarda sıkıntı yaşamasın... Kazançları piyasaya kaptirmayalim... Hisselere aşık olmayalım... Benim derdim bu... Dikkatli olunması için bir uyarı niyetiyle yazdım... Herkesin aklı fikri var zaten... Sesli düşündüm diyelim... Yoksa kim nereye girecekse girer... Beni ilgilendirmez...

Not: Yatırımcılar kuzunun kalbine, Filin hafızasına, Ceylan'ın bacaklarına sahiptir...

Haydi iyi tatiller...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarının tam tersi haftalık macd sat yedikten sonra yukarı gidişine 3 tane, aylık macd de tepeden döndükten sonra nasıl dirsek yapıp tekrar yukarı dönüp ilk bacaktan daha büyük ralli yaptığına da 2 tane örnek verebilirim. Resimli şekilli hem de :D Macd bir gösterge olablir 60 lık macd kazandırıyo da olabilir(100 kişiden 1 kişiye belki) Ancak koskoca endeksi macdle düşürmeye çalışırsan senin gibi teknikçiye yakışmaz. Topiği kapatıp orta uzun vadeli ayı hedefe kadar mokoko topiği açabilirsin. O zaman mohikanla eşdeğer olursun diyeceklerim bu kadar. Dost tavsiyesi olarak algıla kesinlikle tenkit değildir.
    100 kişiden 1 kişiye belki macd konusuna cevap vermek istedim hocam, denemesi bedava. aşağıdaki formülü matriks explorer'a yapıştırıyorsun, hacmi de risk sevgine göre düşürüp azaltıyorsun. saatlik süzüp çıkanları takip edersen bunun oldukça yüksek yüzdeye sahip bir yukarı zıplatma koşulu olduğunu görebilirsin.

(MACD()>0) and
    (CROSS(MACD(), MACD TRIGGER())) and
    (V>1000000)
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

3. parasında

SM-G950U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarının tam tersi haftalık macd sat yedikten sonra yukarı gidişine 3 tane, aylık macd de tepeden döndükten sonra nasıl dirsek yapıp tekrar yukarı dönüp ilk bacaktan daha büyük ralli yaptığına da 2 tane örnek verebilirim. Resimli şekilli hem de :D Macd bir gösterge olablir 60 lık macd kazandırıyo da olabilir(100 kişiden 1 kişiye belki) Ancak koskoca endeksi macdle düşürmeye çalışırsan senin gibi teknikçiye yakışmaz. Topiği kapatıp orta uzun vadeli ayı hedefe kadar mokoko topiği açabilirsin. O zaman mohikanla eşdeğer olursun diyeceklerim bu kadar. Dost tavsiyesi olarak algıla kesinlikle tenkit değildir.
    Oda cok olasi gokan.

Bu aylik yukari dogru dirsek yaparsa harbi iyi rally olur. Onuda hic goz ardi etmiyorum.

Ben endekte yanilsam bile beni biliyon bir iki rally der buluruz. Benim mohikan ile es deger tutman coksacma. Daha oncede endekste cok yanildim. Sonrasinda hic bisey olmadi. ) roket fisek )
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5. Sakro hocam haftalık hisse yarışmasında bir defa da birinci ol yahu. Sana birincilik yakışır.

Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Sakro hocam haftalık hisse yarışmasında bir defa da birinci ol yahu. Sana birincilik yakışır.
    Ya bir kez birinci olamadim ya.

Bir kere banvitte birinciligi kacirdim. Ondada yan Kagitlarda tosladim

Portfoy roket olsun yarisma onemli degil ;)
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Pek yakinda deli grafiklerim var.

Deli rally ;)

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Pek yakinda deli grafiklerim var.

Deli rally ;)
    Ditas'i almazsan darılırım... Yeni gözden benim... Ralliye adayım... Mardin sanki küllerinden doğacak gibi duruyor...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Sayfa 713/1081 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •