Sayfa 723/1081 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun da.. Yarın Sıra da ne var sayın sacro.. Bir kaç gündür orge al- sat bakıyorum marj fazla yok bu aralar.. Taşıyorum aynı zamanda.. Bugün 3 senette çok iyiydi. Yarın da aynı performansı bekliyoruz üstad :D

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DITAS inceleyin, ADESE de olur. Geçen hafta bakmıştım, bir arkadaş mesaj atmıştı ama silmişim... Adese'ye ikili dip temiz kalkış yapmış. Bir daha bakayım, onay aldıysa güzel hareketler çekebilir...

29 Mart'ta bakmıştım... Çok güzel hareketler çekmiş bugün... Yola çıkmış diyebiliriz... Elinde olan hayrını görsün... Sabredin kazanır gibi geliyor bana...
    Eğitim çalışması, eğitim şart... YTD

Aradaki benzerliği bulana para bedava...

DITAS
    Son düzenleme : egelim; 02-04-2018 saat: 23:49.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Sacro üstad BJK nolcak elmas melmas formasyon vs diyordunuz

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım stop verilmişti ..Stop veren alabilirse alttan alıp tekrar stoplayabilirdi felan Yada cuma kar satisi bugün alttan tekrar topla vs.. Benim anladığım sen asla ve katt-a zararına senet satmiyorsun yanlış mıyım ? Yani sorularından öyle bı çıkarım buldum ?

3.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    DITAS inceleyin, ADESE de olur. Geçen hafta bakmıştım, bir arkadaş mesaj atmıştı ama silmişim... Adese'ye ikili dip temiz kalkış yapmış. Bir daha bakayım, onay aldıysa güzel hareketler çekebilir...
    Bekliyorum sayın egeli, teşekkürler.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by srares Yazıyı Oku
    Arkadaşım stop verilmişti ..Stop veren alabilirse alttan alıp tekrar stoplayabilirdi felan Yada cuma kar satisi bugün alttan tekrar topla vs.. Benim anladığım sen asla ve katt-a zararına senet satmiyorsun yanlış mıyım ? Yani sorularından öyle bı çıkarım buldum ?
    Siz sacro üstad misiniz

Alıntı Originally Posted by srares Yazıyı Oku
    Dogru stopu vermistim.

Benim 3.88 ortalamam vardi.

72 gibi stopladim sanirim hatirlamiyorum.

Hatta stoplamadim ama stoplayacagim yazmistim.

Elmas falan birakmadilarki. Tahminimden cok gucsuz cikti senet.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6. Başta sacro hocama ve cevap vermek isteyen tüm arkadaşlara bir sorum olacak. Takip edebidiniz mi bilmiyorum ama bugün aselsanın genel kurul toplantısı vardı. Bu hissenin uzun vadeli durumu hakkında yorum yapabilirseniz sevinirim.

7.  Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Sacro bey herkes kriz çıkacak diyor.. uzun vade oynamak iyi gibi uzun vade beğendiğiniz hisseler neler 3-4 tane yazar mısınız ?
    Arkadaşım krizdeyiz zaten , )
    Markete gidip alışveriş yapman kafi ..
    Araba olayına hic girmiyorum .
    Elektrik mi no problem , )
    Ekmek yoksa pastaa olalaa 😜

8.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Siz sacro üstad misiniz

Kişisel cvp istiyorsan PM at burası kamuya açık topic yazarsan yazarlar istediğini duymadiginda kinayeli kinayeli yazmana gerek yok .. Ortamı germekten ve aynı soruları devamlı sormaktan sikilmaman da bı başarı ama kazanımı yok -.-

Sayfa 723/1081 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •