Sayfa 792/1081 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Sabahki bu mesajimda tuprs gucu gosterdi.

Ama piyasa bol gibi afedersiniz.

Ozel senet secmek lazim.
    Aman hoca tuprasa bulasma eli yuzu düzgün bi hisse kaldi.
    Karel gerel ivir zivir dan devam edelim.
    Konu komsu toplansin tupras da gocer

2. Yaş arkadaş euro 5.1950 ye yaklaştı millet yine dolar 4.19 oldu diyor ...takmış millet dalir a. ..eee euro ?!

Ula bi gemi kirmizi yaliya daldi.Basimiza gelene bahhhh
    2023 sonu Bist 8000?

4.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Şimdi TV ye merkez bankası başkanı çıkıp gerektiğini hamlemizi yaparız desin 4.00 lere gelir bu dolar veya Cumhurbaşkanı çıksın Merkez sorumlu gereken yapacak odur desin yeter.
    Ama bunu yapmıyorlar neyse ilk mermiyi Başbakana attırdılar bu sözlü müdalaler gerekli böyle zamanlarda.
    Tek sorun dolar oyuncusu hükümetin elini gördü , nedir 4.20 de rahatsız olunduğu kaos dvam ederse bunu bir daha kullana bilirler.
    Vatandaşın birisi geçen hafta, merkez bankası arkamdan iş çeviriyor, ben yüksek faiz sevmiyorum dedi. Şimdi başbakan merkez bankası gerekeni yapar diyor. Merkez bankasının resmen eli kolu bağlanıp, piyasa oyuncularına teslim ediliyor. Dayağı yiyen vatandaş oluyor. Merkez bankası başkanı değişti. Suçlama değişmedi. Cari açık rekorlarda, dış borç nerelere dayanmış. Dolar tutulamıyor. Her yükselmesinde enflasyonun ateşi yükseliyor. Sonra merkez bankası başkanı faizi düşürsün. Gerçekten buna inanıyorlar mı, yoksa sadece bizim inanmamızı mı bekliyorlar çözemedim.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mscirak Yazıyı Oku
    Sacro hocam; ben bulunduğum hisseyi (YÜNSA) bir müddet satmayı düşünmüyorum. Altını kaybettiğin yerde aramak diye tabir edilirse bu doğru bir eylem olur mu?? Al sat al sat yukardan ver aşağıdan al imkanı olmayan biri için...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Piyasalar düzeldi mi roketler ama o zamana kadar sinirleri bozar...

6. ykgyo 30 luk kesti 60 lık da yarın keser roketler uçuşmazsa..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

7. Trump füze geliyor derken Ayıları kastetti de biz mi anlamadık... Neyse iyi toparladı ama MB çıkıp konuşmadan bulut üstadın dediği gibi bunun sonu gelmez...
    Gerekirse her türlü enstrüman kullanılacak desin ama sanırım kendi de inanmadığı için çıkıp konuşmuyor...
    Son düzenleme : egelim; 11-04-2018 saat: 18:02.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

8. sacro hocam kenarda 30.000 param var.eylüle kadar yatırabileceğim getirisi sağlam bir hisse söyle de çoluk çocuk sana dua etsin.aklımda benim thyo var. sen ne dersin

Sayfa 792/1081 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •