Sayfa 819/1081 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Bahçeli halt yedi. Bu adam ne zaman erken seçim dese ekonomi dağılıyor. Gitti güzelim hava...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Seçime falan gitmezler bence. Çünkü bu yaza çok sıkıntılı olur piyasalar... 3 Kasım 2019'u beklemek hükümet için daha akıllıca. Erken seçim ben de bekliyordum ama şimdi bilemedim...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

3. Ben bu küçük yatırımcı aptallığını anlamıyorum.
    Tabiri caizse osuruktan nem kapıyorlar.
    Koşa koşa satışa gidiyorlar.
    Şu panik havasından kurtulamadıkları sürece zarar etmeye mahkumlar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bahçeli'nin flaş açıklamasına ve Bozdağ'ın verdiği imalı onaya göre, 2018'de erken seçim gayet net...

Bu endekste yerli/yabancı satışı için yeni bir bahane teşkil eder mi?

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Şuan hiç bir kağıt net değil.

Çok düşen çok çıkabiliyor.

Bu burdan yükselir dediğin hiç yükselmiyebiliyor. almadığın yükseliyor. 3 tane grafik bulup 2 tanesini alıyosun almadığın çekiyor.

yada çekeceklerin hepsini görüyosun ama almak istemiyosun.

sıralamayı tuttutmak imkansıza yakın bişey alıp mal gibi beklemek lazım.

piyasa çok zor. şuan biraz daha oturmalı grafikler.

Ama net dip dönüşü yapanlarda bir o kadar çok.
    y.t.d.

Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Seçime falan gitmezler bence. Çünkü bu yaza çok sıkıntılı olur piyasalar... 3 Kasım 2019'u beklemek hükümet için daha akıllıca. Erken seçim ben de bekliyordum ama şimdi bilemedim...
    Bence daha olumlu olur. Ekonomi kotu ve surdurulebilir degil. Secim belirsizligi ne kadar erken kalkarsa o kadar iyi. Ilk basta dovizde yukari yonlu bir hareket olur bu dogru ancak en azindan belirsizlik kalkacak.

Yalniz tarih kotu. 21 - 25 agustos kurban bayrami
    Ve insallah OHAL ile secime gidilmez.

6. Aslına bakarsanız, daha 1,5 yıl varken seçimin bu kadar dillendirilmesi, ittifakların, adayların konuşulması erken seçim olacağını gösteriyor zaten. Bunu açıklama görevi MHPye verilmiş. Bu saatten sonra iktidarın da bunu inkar etmesi ve kabul etmemesi zor. çünkü bu, kendine güvenmemek, hazır olmamak, hatta seçimden kaçmak olarak algılanır muhalefetçe. Piyasalar ilk tepkisini verdi ky öncülüğünde. Hükümetten gelecek açıklamalar belirleyici olacaktır. Şahsi görüşüm en kısa zamanda bir karara varılması iyi olacaktır. Hatta 26 Ağustos tarihi, bize çok zaman kaybetmeden önümüze bakmamızı sağlayabilir.. piyasalar için en kötü şey belirsizliktir. Bu ortadan kalkınca, biraz da küresel toparlanmayla biz de seçimi olumlu bir havada bekleriz gibi geliyor bana. Olumlu derken en azından bundan kötüsü olmaz. Siz ne dersiniz

7. Dallamanın biri çıktı kendini nimetten sayıyor. boşboş konuşuyor.

8. Ben baskın seçim bekliyorum... Yani bugünden Ağustos tarihi kararı almazlar... Muhtemelen Mayıs'ta 15 Temmuz'da seçim kararı verebilirler... Bunun için seçim kararından sonra 90 gün olan seçime gitme süresini uyum yasaları çıkarken 60 güne çekmeliler... O zaman erken seçim değil baskın seçim netleşti diyebiliriz...

Piyasayı biraz rahat bıraksalar yukarı atacak kendini ama işte... Bir de 26 Ağustos Türklerin Anadolu'ya girişi olan Malazgirt ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun en büyük adımı olan Büyük Taarruz'un yıl dönümü... AK Parti 15 Temmuz'da seçime gider bunu da şimdi yok deyip erteleyecekler... Bence öyle... YTD...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Sayfa 819/1081 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •