Sayfa 845/1081 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Sacro üstadım hiç bilanço ları inceleme fırsatınız oldumu bilmiyorum ama benim incelediğim kadarıyla bilanço lar hiç fena gelmiyor.

Dün Vesbe ve Cemtaş gayet iyi bilanço lar getirdi. Bugün de goody, soda, froto, trkcm , eregl ve bossa hepsinin bilançoları geçen seneye göre gayet iyi. Sanayi döktürmüş.

Bu bilançolara göre endeks daha da ucuz kalacak gibi. Acaba iyi sanayi bilançolarının desteği ile endeks bir süre 106.200 leri dip olarak görüp yukarı bir trende başlayabilir mi?

Tabi bunlar şahsi yorum ve çıkarımlarımdır.
    Ytd

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Suan son bilancolara bakma firsatim olmadi ama son cumlenize katiliyorum endeks 106 da ikili dip yapip donmeli yukari yoksa borsa harbiden biter.

Buralar son kale hadi max 105 diyelim o bile olsa ikili dip bozulmaz.

Zaten sizde bilirsinizki bilanco oncesi donemlerde boyle endeksin 10 bin puan dususleri olur sonra bilanco ve temettulerle yukselis trendleri baslar.

Ben en cok buyume ciro ve esas faliyet kar olarak gecen seneye gore artis gosterecek yunsanin bilancosunu merak ediyorum.

Yabanci 3 milyon lotu 6 liradan bosuna almadi diye dusunuyorum.

Ama dediginiz gibi bilancolar hala ciddi ısık vadediyor trend acisindan.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2. Sacro hocam aynı sektördeki bossa bile berbat bilançosunu ciddi toparladı ise yünsa nın şov yapması lazım.

29 milyon tl gibi makul bir sermayeye sahip şirket 90 milyon tl ciroya 10-12 milyon tl civarı dönem karı ile kaldığı yerden devam eder diye düşünüyorum.

Tabi bunlar şahsi fikirlerim. Ytd

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Suan son bilancolara bakma firsatim olmadi ama son cumlenize katiliyorum endeks 106 da ikili dip yapip donmeli yukari yoksa borsa harbiden biter.

Buralar son kale hadi max 105 diyelim o bile olsa ikili dip bozulmaz.

Zaten sizde bilirsinizki bilanco oncesi donemlerde boyle endeksin 10 bin puan dususleri olur sonra bilanco ve temettulerle yukselis trendleri baslar.

Ben en cok buyume ciro ve esas faliyet kar olarak gecen seneye gore artis gosterecek yunsanin bilancosunu merak ediyorum.

Yabanci 3 milyon lotu 6 liradan bosuna almadi diye dusunuyorum.

Ama dediginiz gibi bilancolar hala ciddi ısık vadediyor trend acisindan.
    OZKGY taş gibi duruyor en son 70 hareketinde 65 den vermiştim ama günlük macd de ve grafikte obo yapmış fincanın kulbu oluşmaya başlamış

Haftalık macd ise orta vade için umut veriyor gibi

Tek kötü tarafı 60lık macd oda kulp oluşumu ile olumluya dönecek gibi

Sizce fincanın kulbunumu beklemeli

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Borsada keriz silkeleme operasyonu bitti ! Artik saglam hisseler ile baslayabiliriz
    2023 sonu Bist 8000?

5. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

6. Yunsa bugün gidecek gibi

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yunsa gidecek doğru ama hangi yöne ? Alt kademeler çok boş

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KademeScreenshot_20180427-102450.jpg

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 845/1081 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •