Sayfa 867/1081 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

teşekkürler sayın krasavchik32, yunsa gayet güzel.

yarın, bist'in bu olumsuz havasına rağmen tavan yapar mı?

nasıl açar, nasıl seyreder, forum üstatlarından görüş ve önerileri bekliyoruz.

3. Bilanço öncesi 12.45 olan fk 9.13 e düştü. Pd/dd 2.83 den 2.69 a düştü. Özkaynaklar artmış yine pozitif bilanço fakat ortam pek iyi değil. İyi bilançolu kağıtlar gün içi eksi olsa bile artı kapıyo. İnş yunsada yarından itibaren ateşler

4. YUNSA için benim beklentim 5-6 milyon lira kârdı... Bana göre çok iyi bilanço... İnşallah artık korku dolu günler sona ermiş olur... Dmsas'ta yakın kâr yazdı iki günde %28 yaptı yönü de yukarı... İnşallah yarun gırtlak YUNSA olanların mutlu günü olur... Yönü yukarı artık... bulut üstadın çizdiği yerden döndü ve önceki harekette ikiye katlanmış kağıt... O kadar gider mi bilmem ama inşallah güzel yerlere yeni zirvelere gideriz...
    Ytd...

Bilanço süper... Şirket geçen yıla göre şirket değerini 73 milyon liradan 227 milyona çıkarmış... Yıllıklandırılmış kar 17 milyon zarardan 33 milyon kara dönmüş...FAVÖK -5 milyondan +45 milyona... Güzel güzel...
    En güzeli de şu... Sektör FK'sı 41 bizim kaç... Bu bile yeterli...
    Son düzenleme : egelim; 03-05-2018 saat: 20:16.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Anca bu olur baskada istemezuk
    2023 sonu Bist 8000?

6.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Anca bu olur baskada istemezuk
    alllahh allaaah... biraz sevinseydik

7.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    YUNSA için benim beklentim 5-6 milyon lira kârdı... Bana göre çok iyi bilanço... İnşallah artık korku dolu günler sona ermiş olur... Dmsas'ta yakın kâr yazdı iki günde %28 yaptı yönü de yukarı... İnşallah yarun gırtlak YUNSA olanların mutlu günü olur... Yönü yukarı artık... bulut üstadın çizdiği yerden döndü ve önceki harekette ikiye katlanmış kağıt... O kadar gider mi bilmem ama inşallah güzel yerlere yeni zirvelere gideriz...
    Ytd...

Bilanço süper... Şirket geçen yıla göre şirket değerini 73 milyon liradan 227 milyona çıkarmış... Yıllıklandırılmış kar 17 milyon zarardan 33 milyon kara dönmüş...FAVÖK -5 milyondan +45 milyona... Güzel güzel...
    En güzeli de şu... Sektör FK'sı 41 bizim kaç... Bu bile yeterli...
    Sn egelim sektör fk sını bilmiyodum teşekkürler. Bilançodan sonra fk 9 lara düştü 12.45 den. Bu bile bence en az yüzde 30 potansiyel oluşturdu bence. Ki sektör fk sına of of bu karlılık devam ederse inş sene sonu sermayesi olan 29 milyon en az kar gelir. Hayırlısı olur inş

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Abi ben oyakla is yat kullaniyorum.

Ama agirlik islemlerim oyak.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oyak güzel kristal kola almış bugün sen misin yoksa

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 867/1081 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •