Sayfa 919/1081 İlkİlk ... 4198198699099179189199209219299691019 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    sen bildiğin gazcısın...daha bilindik bir tabirin varda anlayan anladı zaten...1.ncisi sen nerden uydurudn rezayı 2.ncisi o aramco dediğin şey ne trump bırakır nede dünya...almışın eline emzik gibi telefon anca bana yetiştir...onun yönetim kuruluna girmek için büyük savaş var hem ingilizi hem amerikanı hem fransızı...o selmanın kızkardeşini hapsetti fransa sırf selmana bizi unutma diye...reza kim ak armudun sapı...madem trumpla karıştırdın diyorsun niye adam seçilir secilmez ilk ziyaretini suudlara yaptı...boş beleş konuş...birde milletle alay eder gibi yarın 9.40 ta görüşürüz diyor çapsız...sana laf anlatanda kabahat...ben nerdeyim sen nerdee...sen cumayı bekle amerika vursun diye...çocuk yaaa
    Gazciyiz ha dolar 4.37 senin anladığın ekonominin ben...neyse görürüm ben seni daha görmedim amaç aramco içinmiş..Heye onun için ;) ;)

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

dolares te küçük kanal çanak hedefi 4.19 üzerinde kaldığı sürece çanak hedefi 4.37
    Büyük kanal da 4.46 mevcut merkezi yeniden sıkıştırmak isteyecekler .
    Hafta sonu dolar yorumumuzdaki 4.37 vurup geri geldi.
    Oranın üzerinde kalıcı olursa 2. hedef devreye girebilir.

3. Bu gidişde teknik,taktik maktik yok bam bam bam 1312273.jpg

4.  Alıntı Originally Posted by CODDER Yazıyı Oku
    Bu gidişde teknik,taktik maktik yok bam bam bam 1312273.jpg
    Hepsi var da yalnız her çizgi çeken TEKNİK çi olmuyor .
    En basidi petkm neymiş star rafinesi açılcakmış bu Temel haber değilmi , yatırımlar bitmiş herşey hazır .
    Teknikte 7.45 kırdınmı sat diyor 6.71 kırdınmı sat diyor .
    Biz bunu Teknik olarak yorumladınmı aşağı rakam veriyoruz ya hemen giydirmeler başlıyor neymiş star rafinesi açılacak mışta mal sattırmaya çalışanlara dikkkkkk katttttt diye Büyük temelci arkadaşlar yayına geçiyor neden TEKNİK çi fazla sevmedikleri için.
    Size bunun gibi çok çok örnek veririm .Ha dört dört lük teknik yol gösterirmi hayır önemli olan bunu harmanlaya bilmek .

5. Karel i doğradılar.
    may the force be with you

6.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

Endeks + yunsa buda benim görüşüm .
    Kanal dan ilk ihlal yapılmış , kanalın içine yeniden girmez se endeksin durumuna göre grafta belirttiğim bantlar takip edilmeli.
    Teknik varmış mı yokmuşmu baksın o arkadaş .
    Kimse tekniği hafife almasın öğrenmeye çalışsın benim tavsiyem bu yönde.

7.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Teknik varmış mı yokmuşmu baksın o arkadaş .
    Kimse tekniği hafife almasın öğrenmeye çalışsın benim tavsiyem bu yönde.
    Şu dönemde maalesef teknik biraz arkadan geliyor, zira kimin ne yapacağı belli değil. Çok ama çok teknik patladı...

Selamlar.
    may the force be with you

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Dün ereğli garanti kardemirle endeksi tuttular hisselere gömdüler bugün halkbank tutup hisselere gömüyorlar
    Güzel güzel. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kur üzerinden yürütülen saldırı dalgasını tersine çevirecek projelerimiz var"
    Ee neyi bekliyorsunuz?
    Hükümet olmayışı, mesela bir khk ile dolar 1 lira olur, enflasyon yüzde 1 faiz negatif
    Olmazmı?

Sayfa 919/1081 İlkİlk ... 4198198699099179189199209219299691019 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •