Sayfa 929/1081 İlkİlk ... 4298298799199279289299309319399791029 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. sacro hocam,

tavsiye edecen bir kaç kağıt söyleyebilirmisin. baya girdi zararlık.

sen boş konuşanlara bakma, onlar her zman her yerde varlar çünkü.

2.  Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam çok rica etsem su Ykgyo ya bı baksaniz. Siz millete bakmayın. Bizim için pirlantasiniz. Bu olacakları kimse öngöremezdi. Hocam siz yazdıktan sonra hanıma aldırdım. Biraz para vermiştim. Maliyet 2,23. Mahcubiyet yaşıyorum. Sizin hisseler eninde sonunda hedefe gidiyor. Ona inancım tam. Mohikan hocamın yeni söylemi beni arayıp korkuttu. 0,54 diyor. Hocam ne dersiniz ne yapalım. Siz ve bulut hocam başta herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
    Geç mohikanı sen..Adam ne vakit ralli dedi iki haftaya kalmadı 20 bin puan yedik..Süper ötesi bir ters indikatör kendisi..Ykgyo icin Ben 1.35 dedim ama 1.49 dip olabilir..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

3. Hocam inanın korktum. Umarım hayal kırıklığı yasamayiz. Çok sağolun. Sizde bu işi bilen ustadlardansiniz

4. sacro yeni hisselerini merakla bekliyorum orta vade anlamında endeks güçlü gidecek olanları seçmişindir.

emeklerin için tşk

5. Slm borsada kağıt alıp sattiginiza göre buradaki arkadaşları yatırımcı olarak görüyorum.bundan dolayida beni anlayacaginizi düşünerek bazı olumsuz durumları yazma gereği duydum.eski topikten kalma 98 den bu tarafa borsada aktif olan biri olaraktan şunu belirteyim dedim.Form sitelerini okuyun kağıtlar hakkında fikir edinin alacağınız kağıdın aglayanlarina bakın şirket sahibinden İMKB ye kadar oradan hükümet e kadar isyanlara bakın bunlar size fikir beyan etsin yanlız Twitter Facebook ve form sitelerinde kişilere takılıp sürü psikolojisi ne dusmeyin.borsada 50 TL 100 TL kazanıp ben borsada kazandım zannetmeyin.cunku borsada kazanmak için azim sabır ve araştırma şart küçük yatırımcının kazanana bilmesi için kriz dönemlerinde denk gelip dipten alarak beklemesi gerekir.simdi bir çoğunuz amma sallamissin diye bilir yanlız yenilen kazıkların bileşkesi ni aktarmaya çalıştım.ha cokmu kaybettim inanın hayır yanlız çevremde çok gördüm çok okudum bu sonuca vardım lütfen elestirecekseniz hakaret varı yazmayın çünkü ben artık yaşlı sayılacak bir yastayim hepinize bol bereketli kazanclar

6. Klasik muhabbet. Hiç değişmiyor. İşler iyi giderken şak şakçılar çoğalıyor, işler kötüye gidince tam tersi oluyor. Kendinde suç aramak ise hiç yok. Hep başkasını suçlamak var. İsteniyor ki yüzde yüz başarı olsun. Bu mümkün mü?
    Aklı selim davranan arkadaşları tenzih ederim.

Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam çok rica etsem su Ykgyo ya bı baksaniz. Siz millete bakmayın. Bizim için pirlantasiniz. Bu olacakları kimse öngöremezdi. Hocam siz yazdıktan sonra hanıma aldırdım. Biraz para vermiştim. Maliyet 2,23. Mahcubiyet yaşıyorum. Sizin hisseler eninde sonunda hedefe gidiyor. Ona inancım tam. Mohikan hocamın yeni söylemi beni arayıp korkuttu. 0,54 diyor. Hocam ne dersiniz ne yapalım. Siz ve bulut hocam başta herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
    Mohikanin teknigi biraz farkli. Daha cozemedim onun Teknigini.

Ipekler 0.90 iken 0.40 hedef vermisti 8 liraya gitti kagitlar.

Korayda 1.90 in altinda zaten 1.50 ler kabak gibi gorunuyordu. Ve geldi.

IMG-20180510-WA0007.jpg

Bu tarz bir olusum oldu sanirim 12 13 yada 14 gibi bir yerde hisseler.

Uzun sure yatayada sarabilir. Ama buralar satip cikma yeri degil kesinlikle.

Ama cok cok ve bezdirici bir surec yapacak hizli yukari almaz ise.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. Ben geçmişte de hiç bir ismi telaffuz ederek yazı yazmadım hiç bir ismi de övüp rencide etmedim sadece buraya da daha aktif olduğu için yazdim

Sayfa 929/1081 İlkİlk ... 4298298799199279289299309319399791029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •