Special Days Image
Sayfa 978/1081 İlkİlk ... 47887892896897697797897998098810281078 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. onumuzdeki haftadan itibaren secime 1 aydan az zaman kaldigindan..senetlerde dibe vuranlardan secmeler baslar..borsayi endeksi ayri tutuyorum..endeks ne kadar vok yerinde sayarsa o kadar iyidir.. ozellikle bazi senetleri bilerek daha vok dusuruyorlar. mallari alisa ve satisa kendileri koyuyor aradakileri hupluyorlar.. dikkat edin iyi analiz edin, ne demek istedigimi iyi anlayin..her dusen senetten bahsetmihorum... hele bazilari varki disarda fabrika kurmus uretim yapip dovizle satiyor, onlarda yerle bir...bunlari iyi analiz edin.

2. Sacrosanct'a.... saygı ve sevgiyle izleniyorsunuz.. mademki kozalar gitti ya IPEKE? düşüncelerinizi merak ediyorum. şimdiden teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    onumuzdeki haftadan itibaren secime 1 aydan az zaman kaldigindan..senetlerde dibe vuranlardan secmeler baslar..borsayi endeksi ayri tutuyorum..endeks ne kadar vok yerinde sayarsa o kadar iyidir.. ozellikle bazi senetleri bilerek daha vok dusuruyorlar. mallari alisa ve satisa kendileri koyuyor aradakileri hupluyorlar.. dikkat edin iyi analiz edin, ne demek istedigimi iyi anlayin..her dusen senetten bahsetmihorum... hele bazilari varki disarda fabrika kurmus uretim yapip dovizle satiyor, onlarda yerle bir...bunlari iyi analiz edin.
    Sayın meho bilgi paylaşıldıkça güzeldir.saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    onumuzdeki haftadan itibaren secime 1 aydan az zaman kaldigindan..senetlerde dibe vuranlardan secmeler baslar..borsayi endeksi ayri tutuyorum..endeks ne kadar vok yerinde sayarsa o kadar iyidir.. ozellikle bazi senetleri bilerek daha vok dusuruyorlar. mallari alisa ve satisa kendileri koyuyor aradakileri hupluyorlar.. dikkat edin iyi analiz edin, ne demek istedigimi iyi anlayin..her dusen senetten bahsetmihorum... hele bazilari varki disarda fabrika kurmus uretim yapip dovizle satiyor, onlarda yerle bir...bunlari iyi analiz edin.
    Aynen katılıyorum bugün karelde gubrf de brksn de aynen öyle oldu.gereksiz bastı aşağı.

MI 4LTE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bide dolar yorumu yapayim.

Bir topu havadan yere bıraktığınızda yerden bir seker. Sonra yine yere vurur sonra yine seker ama ikinci sekme daha az olur.

3. Dahada az ondan sonra top yuvarlanır.
    SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah o top birilerinin elinde patlar yada aşağı mahalleye gider orada patlar...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bide dolar yorumu yapayim.

Cok basit bir ornekle.

Bie topu havafan yere biraktiginizda yerden once bir seker. Sonra yine yere vurur sonra yine seker ama ikinci sekis daha az olur.

3. Dahada az ondan sonra top yuvarlanir.

Dolarda suan aynini yapiyor. Verdiler yukari yaylandi sonra yine verecekler yine yaylanacak. Her tepe bir oncelinden daha dusuk olacak sonra yataya baglicak dipte ordan kalkar yada asaya kirar bilemem ama bu top sektirme olayi suan tam dolar icin kullanilacak bir tabir.

Yanılmak isteyerek yazıyorum. Dolar konusu biraz farklı bu sefer. Hareketler çok değişik. Şahsen Türkiye bu sene 180 mlyr ödemesi var ve bunu ucuz yollu yaptırmak istemiyorlar. Faiz artışından çok geç kalındı en az 20 gün bence. Hamlelere doların tepkisi hala çok sert. Şahsen yanılmak istiyorum ama 5 i geçmeden dönmez bu nalet dolar. Umarım yanilirim.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

7. Fener yorumunuz nedir sacro bey

Yuru be fenerim beee.

7 yildir bu ani bekliyoruz.

Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 978/1081 İlkİlk ... 47887892896897697797897998098810281078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •