Special Days Image
Sayfa 994/1081 İlkİlk ... 49489494498499299399499599610041044 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hala biri #karel deli fişek dememiş ben bari deyim

2. Sen kuşu takip etmiyorsun gibi geliyor bana .
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Hala biri #karel deli fişek dememiş ben bari deyim
    Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Sirenama Yazıyı Oku
    Sen kuşu takip etmiyorsun gibi geliyor bana .

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.
    KUŞTA en son bu var

@msctrade
    Follow Follow @msctrade
    More quantum trade Retweeted quantum trade
    #karel

mavi 6,35 gibi gecerse daha güzelleşir
    kısa destegi 6

4. Bu sabah az önce bir msj daha var
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    KUŞTA en son bu var

@msctrade
    Follow Follow @msctrade
    More quantum trade Retweeted quantum trade
    #karel

mavi 6,35 gibi gecerse daha güzelleşir
    kısa destegi 6

5.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Aza kanaat et, olur. Nasıl olsa zaman konusunda sıkıntın yok... Gerçekten çok güzelmiş... Günlüktem sonra zamanla haftalık ve aylik da dönerse yeme de yanında yat olur... Bekleyelim bakalım... İnşallah...
    Merhaba,
    BAGFS dediğin gibi haftalık ve aylıkları diplerde ama forumuna baktım da sahibi olan aileyle ilgili sıkıntılar, devam eden tahkim/dava süreci, şirketin borçları, 10-11 yıldır biriktirenlerin dolar bazında büyük zararda olması, bedelli olarak bölünmesi gibi olumsuz durumlar gördüm. Elimde biraz eskiden kalma düşük maliyetli YUNSA vardı, onları bagfs ile değiştireyim dedim ama açıkçası forumda yazılan konulardan dolayı pek güvenilir gelmedi bana bu hisse. Sizlerin bu konulardaki son durumla ilgili bilginiz var mıdır? Teşekkürler.

6. Fener saatlik Psar dan geri döndü. Saatlik indikatör leri inceleyebilirsiniz

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bagfs sizin dediklerimiz dışında birşey bilmiyorum... Sadece önümüzdeki süreçte konjonktür değişir, tarımsal kalkınma hızlanır veya buna dönük mesajlar bile güzel gelişmelere kapı açar, yurtdışı satışları artar ve şirket piyasa değerine ulaşır... PD /DD 0.74. FK :-8,19 görünüyor... PD/DD 2-3 FK:15-20 civarına çıksa çok güzel yerlere gidebilir... Beklentiler alınır, gerçekler satılır... Tüm kötü haberler gelmiş gibi... Benim gözümden böyle... Artık güzel haberler başlamalı... Zamanla güzel olacaktır diye düşünüyorum... Herkes kendi bilir... YTD..
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

8.  Alıntı Originally Posted by manowar Yazıyı Oku
    Merhaba,
    BAGFS dediğin gibi haftalık ve aylıkları diplerde ama forumuna baktım da sahibi olan aileyle ilgili sıkıntılar, devam eden tahkim/dava süreci, şirketin borçları, 10-11 yıldır biriktirenlerin dolar bazında büyük zararda olması, bedelli olarak bölünmesi gibi olumsuz durumlar gördüm. Elimde biraz eskiden kalma düşük maliyetli YUNSA vardı, onları bagfs ile değiştireyim dedim ama açıkçası forumda yazılan konulardan dolayı pek güvenilir gelmedi bana bu hisse. Sizlerin bu konulardaki son durumla ilgili bilginiz var mıdır? Teşekkürler.
    Ayni seyleri yapacaktim.. ve ayni kanaate vardim bende.. o kadar kağıt varken buyuk risk gibi geldi bana.

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 994/1081 İlkİlk ... 49489494498499299399499599610041044 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •