Sayfa 996/1081 İlkİlk ... 49689694698699499599699799810061046 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    secimlerden sonra belirsizlik nasil olacak ki?

cumhur baba kim olursa olsun, hukumeti kuracak. koalisyon mumkun degil bu yapi ile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    secimlerden sonra belirsizlik nasil olacak ki?

cumhur baba kim olursa olsun, hukumeti kuracak. koalisyon mumkun degil bu yapi ile.
    Cumhurbaşkanı için ayrı,milletvekili için ayrı oy kullanmıyor muyuz? RTE cumhurbaşkanı olur ama çoğunluğu sağlayamazsa ne olacak?1. parti olur ama MHP ile koalisyona gitmek zorunda kalır .Mesela yani...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı için ayrı,milletvekili için ayrı oy kullanmıyor muyuz? RTE cumhurbaşkanı olur ama çoğunluğu sağlayamazsa ne olacak?1. parti olur ama MHP ile koalisyona gitmek zorunda kalır .Mesela yani...
    bence siz secim kanunlarini yeniden bir okuyun/inceleyin.

4.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    bence siz secim kanunlarini yeniden bir okuyun/inceleyin.
    Siz kabaca doğrusunu anlatır mısınız?Gerçekten ben böyle biliyorum...Bende hissedeyim,halkb 'a döndüm bu arada...Onu söyleyeyim...Bol kazançlar dilerim...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

5.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    piyasanın fiyatladığı olay bence, seçimlerin ikinci tura kalacağıdır, ilaveten de bu seçimin sonucunda favori adayın kazanamayacağı dır.deli saçması diyeyim.

Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Siz kabaca doğrusunu anlatır mısınız?Gerçekten ben böyle biliyorum...Bende hissedeyim,halkb 'a döndüm bu arada...Onu söyleyeyim...Bol kazançlar dilerim...
    kabaca durum sudur, cumhur baba hukumeti kurar, guvenoylamasi olmayacak. cumhur babanin partisi mecliste cogunlugu yoksa nolur? yeni kanun cikarmalarda zorluk cikabilir. ama yasasin OHAL! yeni kanuna ne gerek var, yasasin KHK!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Takas yorumlayabilen varsa bu takas ne ifade ediyor sizin için. Sağdaki 1. aydan bu güne değişimdir

8. Endeks 104000 kır dı hem işçtr sat verdi hadi hayırlısı

Sayfa 996/1081 İlkİlk ... 49689694698699499599699799810061046 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •