Sayfa 154/1081 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Zararda olduğum diğer hisseleri satıp onlarla yünsa aldım, artık zararsa da burada olsun. Hisseler kadar gelişmekte olan ülkeler fonundan da zarar ettik orayı ne yapacağım bilmiyorum artık.

2. forumdaki herkes yünsa alıyor, sanırım kimse de satmıyor, o zaman bu spek kendi kendine mi düşürüp çıkarıyor, onu merak ediyorum, kim satıyorda kademeler bu kadar aşağı geliyor.

3. Sayın hocam Yunsada durum nedir beklentileriniz devam mı, durumda herhangi bir değişiklik var mı, aydinlatirsaniz çok memnun olurum. Saygılarımla

4. Güzel bir bilanço geleceğini, vagonların çok dolu olmasından ve bir yandan da doluyor olmasından dolayı bu kadar agresif olduğunu ümit ediyorum, düşüşü bir hayli abarttık, çoğu hisse tekrar toparladı biz hala daha düşük seviyeleri test ediyoruz, satmadığımız sürece kar ve zarar sanaldır, borsada para değil zaman kaybedilir diyerek sabırla beklemeye devam ediyoruz. Allah yardımcımız olsun. YTD

5. Daha önce krizleri yaşamış biri olarak ben şahsen bir kriz ortamı olduğunu sanmıyorum sonuçta büyüyen ekonomiler var bizim sanayimiz de büyüyor panik sayapan yatırımcı her daim zarar eder Yünsa ya gelince bilanço gelmeden şu fiyat ucuz bu fiyat pahalı demek çok zor uzun vadede birşey olacağını düşünmüyorum her mal ederine kavuşur dalgalanmalar hep olur...

6. Hocam umarım dediğiniz gibidir. Çok sağolun. İşte küçük yatırımcı mantığı ciddi panik yaşadık. Sacrosanct Hocam ve sizler gibi bu işi bilen kıymetli ustadlarin söylemleri çok kıymetli inanın devamlı kim ne yazacak no olmakta diye foruma bakıyorum. Eminim saçtı hocami ve burayı takip eden herkes aynı durumda. İlk defa inançla hayal kurdum. İnşallah iyi olur. Herkese selam ve saygılarımla. Cumanız mübarek olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Bera nin sermayesine bakiyorum pehhhh valla.Birde 9 aylik a bakiyorum 10 milyoncuk gibi.La olm niye gider bu kagit bu oranti ile ?
    Kagit var sermaye 20 milyon zarar 10 milyon.x3 zirve yapmis.Ters, hep bisiler ters.
    Hep bisiler ters ama, borsa teselli yeri degildir.
    Değerli Goodye daha önce belirtmiştim tahta malum oyuncunun o ne zaman ne isterse o olur. Şahsen bulaşmam. Selamlar. Ytd.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 154/1081 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •