Sayfa 1067/1081 İlkİlk ... 6756796710171057106510661067106810691077 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,529 - 8,536 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu dolar/avro hareketlerine yorum cok yapilabilir.Benim asil sozum bizim sozde Yerli is adamlarimiz'a.
    Soydunuz lan devleti.Soydunuz bankalari.
    Simdide cikmis, borcumuz cok doviz cinsinden diyorsunuz !
    Sen once o OFFSHORE hesaplarindaki ulkeden kacirdigin dovizi geri getir.Yerli degil bunlar, harbiden kani bopzuk.Borsada kaybettigim parama yanmiyorum.O gariban alt gelirlinin durumuna aciyorum.Sonrada cikip yoksullara yardim kampanyasi baslatir bu sozde Yerli is sahipleri.Ulan devletide bitirdiniz, vatandasida.
    Yazik gunah
    Japonun Cinlinin yerlisi kendi vatanina yapmaz bunlari.
    Kaldirac piyasasinda Fetonun deyyuslarininda taaaaaa AMK.Plastik mermi sikacan bunlarin ayarina.
    Yaziklar olsun.Hem devletten tesvik al, sonrada borcluyum deyin.Ulan memleketin esnafi kadar adam olsaniz ......
    Sittirine kadar yolunuz var kravatinizinda eteginizinde AMK...
    2023 sonu Bist 8000?

4.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Bu dolar/avro hareketlerine yorum cok yapilabilir.Benim asil sozum bizim sozde Yerli is adamlarimiz'a.
    Soydunuz lan devleti.Soydunuz bankalari.
    Simdide cikmis, borcumuz cok doviz cinsinden diyorsunuz !
    Sen once o OFFSHORE hesaplarindaki ulkeden kacirdigin dovizi geri getir.Yerli degil bunlar, harbiden kani bopzuk.Borsada kaybettigim parama yanmiyorum.O gariban alt gelirlinin durumuna aciyorum.Sonrada cikip yoksullara yardim kampanyasi baslatir bu sozde Yerli is sahipleri.Ulan devletide bitirdiniz, vatandasida.
    Yazik gunah
    Japonun Cinlinin yerlisi kendi vatanina yapmaz bunlari.
    Kaldirac piyasasinda Fetonun deyyuslarininda taaaaaa AMK.Plastik mermi sikacan bunlarin ayarina.
    Yaziklar olsun.Hem devletten tesvik al, sonrada borcluyum deyin.Ulan memleketin esnafi kadar adam olsaniz ......
    Sittirine kadar yolunuz var kravatinizinda eteginizinde AMK...
    bu işin sonunda bu alçaklara operasyon yapılmalıdır. Dünya aleme rezil edilmelidir ki bundan sonra gelenlere ders olsun...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Halen tuvalet kagıdı olmayacak şeyler için mı tartışiyorsunuz dolarla borcu olan tüm kağitlar helede bankalar gırtlağınaa kadar borca battı

6. Dünkü bekçi telebe petkm garan ti eşitledi.
    Nerde bu görev yerini terk etmiş.

7. bist 1 sent e mi gidiyor.

Sakin has back !

8.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Dünkü bekçi telebe petkm garan ti eşitledi.
    Nerde bu görev yerini terk etmiş.
    Hafta sonları bekçilik yapıyorum hafta içi yoğunum sen boştaysan yaz dur

Dolar 7 yi geçmiş ülke gergin, insanlar gergin, insanlar gergin uzatmayayım forumu da meşgul etmeyeyim diyorum ama sürekli sataşma halindesin.

Sataşmazsan birşey yazmam daha. Durabilirsen tabi. Yada yaz. Ben bırakayım. Hakkımda ne yazarsan 1 katı senin olsun

Sayfa 1067/1081 İlkİlk ... 6756796710171057106510661067106810691077 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •