Sayfa 447/1081 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Iyi aksamlar, musait olan bir arkadas teknik olarak tupras a bir bakabilir mi? Tesekkurler. ..

hicbir zaman ytd. Tamamen salliyorum. Yazdiklarimi dikkate almayin. Sallama hepsi. Fakir yatirimci sallamasyonu.

2. İyi geceler arkadaşlar, Mart sonu itibariyle açıklanacak olan 100 milyar tl lik teşvikten hangi hisseler pay alır?

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sacro bey orta vade beğendiğiniz hisseler neler ..en beğendiğiniz 5 tanesini yazsanız.. cok seviniriz valla..

4.  Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Sacro bey orta vade beğendiğiniz hisseler neler ..en beğendiğiniz 5 tanesini yazsanız.. cok seviniriz valla..
    Geçmiş sayfalara bakarsanız görürsünüz.

Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Buralara yazmasamda yıllardır takip ettiğim tek bireysel topicdir burası.Hayatımda ilk defa tanışmadığım birine tüm paramı emanet edecek kadar güvendiğim adamdır Sacro. Yünsa muhabbetinde resmen afaroz ediyorlardı adamı yıllardır bedavaya kazandırdıklarını hiçe sayarak.Ne şanslıyım ki 3.5 sene önce başladığım borsada sen gibi bir üstada rastladım dostum.Yoksa muhtemelen bende sermayeyi patlatmıştım sen olmadan. Sağol varol
    Vayyyy kardeşim benim. Hoş geldin.

O senin güzelliğin.

Allah kalbine göre versin.

Tuttuğun altın. aldığın hisse elmas madeni bulsun. ;)

Görüşelim.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Sacro bey orta vade beğendiğiniz hisseler neler ..en beğendiğiniz 5 tanesini yazsanız.. cok seviniriz valla..
    Benim artık orta vadem yok.

Ben miadımı doldurdum.

Bana hergün bayram
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7. Yav şu gariban Link için yorumunuz varmı.Kar açıklamasına rağmen inatla düşüyor.

Ccola ve Aefes tekrar trend yapmaya baslamis.Bu yaz guzel gidecek gibi.
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

Sayfa 447/1081 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •