Sayfa 20/1081 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Yunsanin takasinda 4 baba var.

5. Si benim )

En dusuk maliyet bende

Hocam hangi programı kullanıyosun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Sacro Hocam,

Sizinle en cok ters dusenlerden birisi benim burada Lakin, son uc gunluk Garanti hareketini ve endeksin geldigi noktayi gorunce, bir defa daha takdir ediyorum. Durun bi ayaga kalkayim:

Vesselam....

PS: Gecenki kagit gibi iki tane daha kagit yakalasam yeter aslinda bana. Dusen istedigi yere dussun, cikanin da yolu acik olsun.
    Teşekkürler üstad.

Allah seninde gönlüne göre versin.

Alıntı Originally Posted by ordu52 Yazıyı Oku
    Hocam size uydum 3 ünü aldım çay içiyorum.merak ettiğim karel 12 olabilir demiştiniz. Ama hayatımın kağıdı yunsa diyorsunuz başka bir şey demiyorsunuz. 2018 sonu en çok yunsa yı merak ediyorum elimde var ama beklenti ve hedeflerini bilmiyorum. Sloganımız Sacrosanct a güven rahat uyu iç çayını kapa ekranı ��saygılar hocam
    Teşekkürler.

Ama bana güvenmeyin kendinize güvenin. ben sadece kendime güvenirim. Kimseninde ipiyle kuyuya inmem.

Alıntı Originally Posted by bahattin Yazıyı Oku
    Hocam hangi programı kullanıyosun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ideal cep
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3. Hocam bugün yunsayi kaptırdık. 4,80 veya 4,81'den alıp lotumuzu arttiririz diye sabah uzun yola çıkarken 4,95'ten satış girmiştim. Moralim çok bozuk ne yapacağım bilemiyorum. Aşağı inip alış imkanı verir mi bilemiyorum. Hocam biz lot artırmayı beceremiyoruz. Her hamlede yukarıdan almak zorunda kalıyorum. Saygılarımla sayın hocam...

Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam bugün yunsayi kaptırdık. 4,80 veya 4,81'den alıp lotumuzu arttiririz diye sabah uzun yola çıkarken 4,95'ten satış girmiştim. Moralim çok bozuk ne yapacağım bilemiyorum. Aşağı inip alış imkanı verir mi bilemiyorum. Hocam biz lot artırmayı beceremiyoruz. Her hamlede yukarıdan almak zorunda kalıyorum. Saygılarımla sayın hocam...
    Ya dostum sen sanıyomusun ben yukardan satıp aşağıdan alıyorum.

Mesela elimde 30 bin lot var 15 ini geçen gün 98 sattım dün 87 den bugunde 92 den aldım. artan lotum.500 falan oldu 30,500 yani.

asla maldan tam anlamı ile çıkılmaz. Madem yapamıyosunuz ya ekleme yada hiç bişey yapmayın. zaten gidecek bu tahta.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Evet arkadaşlar ilk video mu çektim. Ses biraz cızırtılı ama ona çözüm bulamadım şimdilik. Birazda acemi işi oldu kusura bakmayın.

Bu analizi grafik yazı ile anlatamazdım ekrandan göstererek anlatmak en iyisi diye düşündüm.

Bu video işini biraz geliştirip ileride daha farklı anlatımlar yaparım inşallah.

Herkese iyi hafta sonları.

İlk videoda söylemeyi unuttuğum bir bölümüde bu videoada deyindim.

Hocam keyifliydi gerçekten. Teşekkürler

8. Hocam video süper olmuş bizim gibi ky bulunmaz ders niteliğinde emeklerinize sağlık tşk

Sayfa 20/1081 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •