Sayfa 85/1081 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam ASUZU asuzu deyince saatlik Grafiğe baktım keşke %15 yapmadan önce haberimiz olsaymış ...

sence buradan girilir mi kapanışa göre yorumun ne?

bi de çizdirdiğin grafiktek, kırmızı yeşil dalgayı hangi indikatörden çıkartıyorsun?

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    burada devreye emlak bankası girecek. şu emlak bankası haberleri bi çıksa emlak konutu artık 3 liranın altında tutamazlar...
    2.40 degmeyince rahat etmeyeceğe benziyor. Şu anda elimde hiç hisse yok ama tüm portöyüm blokolu malum. Bakalım ne kadarlık gelecek.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Endeks dusunce daha guzel kazaniyorum nedense )
    hocam yunsaya dikkat ettim, endeks ve hisseler kıpkırmızı olduğunda yunsa hep yeşildi, okuduğum bir kitapta benzetme vardı, borsanın sert düşüşünü depreme benzetmiş, düşüşlerse yükselen hisseyi ise depremi sorunsuz atlatan binaya benzetmiş.depremden sonra sağlam binayami girersiniz, çürük binaya mi, bence güzel bir benzetme.siz ne dersiniz.

Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    hocam yunsaya dikkat ettim, endeks ve hisseler kıpkırmızı olduğunda yunsa hep yeşildi, okuduğum bir kitapta benzetme vardı, borsanın sert düşüşünü depreme benzetmiş, düşüşlerse yükselen hisseyi ise depremi sorunsuz atlatan binaya benzetmiş.depremden sonra sağlam binayami girersiniz, çürük binaya mi, bence güzel bir benzetme.siz ne dersiniz.
    Bence dogru bir benzetme.

Ayrica en guzel guclu hisseler endrks dususunde kendini belli eder.

Bir ustadimin eski bir lafi vardi. Borsa duserken onden yukari giden hisse gelecek donemin hissesidir derdi.

Hisse secimi cok onemli
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Jants
    2023 sonu Bist 8000?

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bence dogru bir benzetme.

Ayrica en guzel guclu hisseler endrks dususunde kendini belli eder.

Bir ustadimin eski bir lafi vardi. Borsa duserken onden yukari giden hisse gelecek donemin hissesidir derdi.

Hisse secimi cok onemli

Doğru söze ne hacet.

Bu arada başlığa uygun bende bir hisse tavsiyesi alayım.
    En az 6-9 ay elimde tutacağım bir hisse olarak hangisini önerirsiniz. Aklımda bir kaç hisse var ama buradaki arkadaşların ve değer verdiğim arkadaşlarında görüşlerini almak isterim. Tavsiyede bulunacak arkadaşlar buraya veya Topiği meşgul etmemek adına özel mesajda atabilirler.

Sn sacro. Görüşleriniz herkes için önemli.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by slmslm32 Yazıyı Oku

Doğru söze ne hacet.

Bu arada başlığa uygun bende bir hisse tavsiyesi alayım.
    En az 6-9 ay elimde tutacağım bir hisse olarak hangisini önerirsiniz. Aklımda bir kaç hisse var ama buradaki arkadaşların ve değer verdiğim arkadaşlarında görüşlerini almak isterim. Tavsiyede bulunacak arkadaşlar buraya veya Topiği meşgul etmemek adına özel mesajda atabilirler.

Sn sacro. Görüşleriniz herkes için önemli.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanıyorum bir kaç sayfa önce Sn. Sacro SODA için tavsiye vermişti. Hatta OV için bu hisseyi "TEK" geçmişti. Sorunuza kısmen bir cevap olabilir diye yazdım.
    Açıkçası yarın ben de YUNSA - KAREL - SODA üçlüsünü bu fiyatlardan eklemeyi düşünüyor ve alım satım yapmadan (beceremiyorum çünkü) 2019 1Ç ye kadar beklemeyi düşünüyorum.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam ASUZU asuzu deyince saatlik Grafiğe baktım keşke %15 yapmadan önce haberimiz olsaymış ...

sence buradan girilir mi kapanışa göre yorumun ne?

bi de çizdirdiğin grafiktek, kırmızı yeşil dalgayı hangi indikatörden çıkartıyorsun?

Sayfa 85/1081 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •