Sayfa 834/1081 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    hiç sormayın. nasip olmayınca olmuyor. bu hafta kap haberi nedeniyle atlas aldım.

çarşamba günü menderes gidecek diye atlası 1.09'dan sattım.

satış o satış, ondan sonra kopmuş. menderes de kar bıraktı, ama %30 nire, %10 nire?

kap haberleri önemli arkadaşlar, mümkün mertebe takip etmeye gayret edelim.

biz elimizden geleni yapalım da, nasip değilse kabulleniriz.

kap haberi geleceğini nasıl biliyorsunuz hocam

Alıntı Originally Posted by erknds Yazıyı Oku
    kap haberi geleceğini nasıl biliyorsunuz hocam
    hisseleri takip edenler, hisselerle ilgili bekledikleri haberleri de takip etmektedirler.

ancak, benim belirttiğim husus; takip etmediğiniz bir hisse olsa bile, sık sık kap haberlerini takip edersek ekmek çıkacak hareketler yakalayabiliriz.

adresi: https://www.kap.org.tr/

3.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    hisseleri takip edenler, hisselerle ilgili bekledikleri haberleri de takip etmektedirler.

ancak, benim belirttiğim husus; takip etmediğiniz bir hisse olsa bile, sık sık kap haberlerini takip edersek ekmek çıkacak hareketler yakalayabiliriz.

adresi: https://www.kap.org.tr/
    Hisseyi yukarı taşıyacak olanlar haberi kap tan önce alıyorlar. Bu memlekette genelde böyle oluyor maalesef
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

4.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Galip hissesi. Al gülüm ver gülüm... Önceden görüp poz aldıysanız veya gideri varsa gir-çık olur ama dikkatli olmak lazım...
    Aynen öyle yaptım dün tavandan yeni sahibine devrettim.metro 1.20 derse onu bunla takas ederim artikin sacronun karelle yunsayi change ettiği gibi.ben zaten bir galit ten kazanabiliyorum ne hikmetse ))

MI 4LTE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    7.15 16 17 den biraz yunsa azalttim.

Hafta sonuna full mal girmek istemiyorum.

Karelide azalttim.

Yuzde 50 nakit
    Halkbank yorumunz nedir sacro bey..simdi alsak seçimide hükümet kazanırsa bi ralli olurmu ???

Gelecegin 2 hissesini yaziyorum.Yani ilk 5 yilin hissesi. Gerel ve Karel.Her ikisininde potansiyeli guclu.Ozellikle Gerel onumuzdeki 5 yil icinde 50 TL yi bile gecebilir.Turkiye pazarinda elektrikli otomobil su an az olabilir.Ancak her yil trafige 10 binlerce yeni otomobil giriyor.Onumuzdeki yillar elektrikli veya hibrid otomobil sayisi yukselecektir.Iste burada Gerel sarj istasyonlari ile alt yapi saglanacak.Genelde bu alt yapi gelisme oncesi saglaniyor.Glecegi iyi okursa ve fosil yakitlarin'da (petrol ) pahali oldugunu dusunursek, elektrikli otomobillere gecisimiz hizlanacaktir.Karel icin teknoloji belirleyici olacaktir.Bu iki hissede gemiye ne zaman erken biner UV yatirimin icin temeli atarsan, iyi kazanclar saglayacaktir.Gerel ilk 2 yil hedef fiyatim 50 TL.Karel 70 TL
    Kesinlikle YTD. Analizden ibarettir.
    2023 sonu Bist 8000?

Yunsa icin analiz yapmayayim, o zaten Roket olabuluuuuu YTD
    2023 sonu Bist 8000?

8. Polemik yaratmayayım ama sen analiz yapma hocam

Sayfa 834/1081 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz