Special Days Image
Sayfa 184/1081 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. iyi geceler beyler bol kazançlar
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Bol kazançlar bir iki güne 115 bin gecilmezse sert düşüş olabilir. Herkes hisse grafiklerine bakıyor ama bugün ABD ypg'e 500 milyon dolarlık yardım açıkladı RTE kaç gündür söylüyor afrin den sonra menbic e diye menbicte abd ordusu var ve generalleri saldırılara aynı cevabı vereceklerini söyledi çarşamba bir anlaşma çıkmaz ise ve abd ile karşı karşıya kalırsak bu düşmeyen dolar 378-380 4 u rahat geçer borsa yerle yeksan olur Buda benim (farklı) bakış acim

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Yunsa 60 lıkta kesti şu anda.

Ama 60 lık çok aşağıdan kestiği için çok güçlü değil.

Ama yinede yaavaş yavaş toparlar diyorum.. Günlüğü yeni sat olduğu için çok güçlü olmaz. Ama zararları telafi eder.
    Bist in Aralık taki keskin düşüşünde yunsanin toparlaması 10 günü bulmuştu. Bakalım bu seferde toparlayıp bilançoya bist -dow baskısına rağmen kadar çanağı tamamlayacak mı?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Slm sayin goodbye bu pivot hesaplama sisteminin bir programi var nereden bulabiliriz guzelmis?

VIA_V8C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Orta-uzun vadede (yani büyük abiler karlarını realize ettikten sonra) sadece bizim borsa için değil tüm borsalar için olumsuz bir durum bu hocam. Amerikan tahvil faizleri yükseldikçe borsa er geç düşüşe geçer...
    Iste tam buna kafam takildi.Uzman yorumcu diyorki bloomberght de, tarihte bu bono faizleri yukseldiginde bizim gibi ulkelerde beklenenden tersine borsa yukselise gecmis.Asil emin olmak istedigim su.O gunki konjonktur, sartlar ne idi?Simdiki ile ortusuyormu?
    Para kazanmak cok kolay degil hocam.Herseyi bu devirde detayli arastirmak gerekiyor.Bak milleti bazen oyle dokuyorlarki, ustayim diyenler bile agzi acik kaliyor.Aaaa deniyor sonra, bunu niye hesaba katmadim.
    Algoritmacilara savas actum daaa
    2023 sonu Bist 8000?

Alıntı Originally Posted by hasansafak09 Yazıyı Oku
    Slm sayin goodbye bu pivot hesaplama sisteminin bir programi var nereden bulabiliriz guzelmis?

Ben investing.com dan oldugunu biliyorum.Bir goz atin oraya.
    2023 sonu Bist 8000?

7. Tmm cok tskur ederim

8. Bu arada degerli arkadaslarimizdan inceleyen varmi Kristal ve ozellikle Konya dusunceniz nedir? Konya cok bekletti

Sayfa 184/1081 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •