Sayfa 811/1081 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. ABD gece Suriye yi vurmuş . Haftaiçi bu haberle borsa düştü. Ama sanırım Iran ve Rusya nin karşılık verecek ihtimali vardı. Şuan olmuş bitmiş bi durum var. Sizce ne olur Endeks düşer mi bu durumda

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Palanın keyfine kaldık canı ne isterse

3. Ortadoğu da hiç gerginlik bitmiyor, yıllardır devam ediyor. Daha önce Irak, şimdi Suriye. Neden sadece bizim borsamız bu operasyondan etkileniyor. Tarafımızı belli ettik. Bu gerginlikte barışçıl taraftarız. Bize karşı bir tehdit yok. Sadece Türkiye operasyonu destekledi.

Bugün operasyon ile bölgenin gazı alındı. Yanlış hedef vurulmadı. 3.Dünya savaş çığırtkanlığı çok yersiz. ABD'nin hedefi sadece kimyasal silah üretim tesisleriydi.

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    arkadaslar. borsada hisse aldiginizda, hisse yukseldi diyelim kari yeterli gorup hisseyi satiyorsunuz...ama dususte oyle degil bazentek bir hissede paranin yarisi gidiyor....burdada ornek var. size kagit oneren arkadas ceza almis diyorsunuz. tabiki kimse ceza alsin istemeyiz. ama baktim kerevit bedelsiz aciklamis , sayin sacro 3 yada 4 tavan yapar demis..simdi dusunun vatandasin biri okudu yaziyi butun parasiyla kerevitas aldi kagit neredeyse tavandan dibe gitmis..birde kredi kullandiysa ana para bu durumda yariya inmezmi...simdi bu arkadas ne yapacak bunun zararini kim cikaracak, yada kim karsiliyacak...piyasa canli para takibinde iken kerevitasin bedelsizi normal bedelsizlerle nasil bir olsun..sermaye 4 lerde iken bedelsiz gelse idi bedelsiz kervanina katilirdi. ama semayeyi 23 e cikarmis onu da 26 bedelsizle carpinca hantal sermayeli sirket cikiyor karsina...bu durunda 3 yada 4 tavan olur demek biraz acemi isi olmus..simdi kerevitasta ne olur deseniz ? yaraya merhem ol deseniz bunu nerden bilelim garantisi varmi kesinlikle yok. ama ben olsam bedelsiz hesabiyla ky ye yukkemisler kagidi ky yi dokmeden cikarmazlar hemen yukari cekseler ky kazanir ..o zaman ne yapmasi lazim? assagi cekip mesela 70 lere dogru rakami atiyorum kimse baz almasin, orda islem hacmi iyice dusunce tekrar yapar ykjari , ama sonucta bu durumda ky kalirmi tahrada..kalsa bile sagligindan olur....o yuzden hemen her seyde gorunene atlamamak gerekir...burda is farkli..
    Öncelikle Sacro hocama teşekkürler, herkes aklını kullanmalı. Adam gördüğünü düşündüğünü bize aktarıyor. Borsada hele ki bizim borsada kesin diye bir şey yok. Bu sene daha bir acayip. Bu yüzden fazla dikkat etmek gerekiyor. Bu yüzden herkes çok dikkatli olmak, mutlaka stoplos koymalı. Bende bazı hisselerde yakalandim. Bekleyeceğim. Ama adama laf etmek yerine kendi aklımızı kullanıp ortadaki verileri iyi değerlendirmek lazım.
    Kerevit as da durum kötü oldu ama tavan açan kağıdı almak yürek ister. Kaldi ki Sacro sabah uyardı. Alan varsa ki vardır mutlaka Allah sabır versin. Ters köşe oldu. Herkes iyi düşünüp doğru karar almalı.
    Eğer sacro'nun dediklerinin Dorte birini becerebilseydim su an dört köşe olurdum. Ama iş güç takip etmek çok zor. Daha sabırlı olup, doğru zamanda doğru hisseyi almak en mantıklı yol. Herkese bol kazançlar...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ben kisi olarak kimseyi suclamiyorum. oyle bir niyetim hicbir zaman olamaz..sadece hedefim yanluslari dogruya yakin hale getirmek. cunku yanllis garantili bile olsa arkasindan dogrunun hicbir garantisi yoktur...bilgili yada bilgisiz .bilincli yada bilincsiz yatirimcilardaki yanlis , genelde ayni yerde birlesiyor..borsadaki gorunen olaylardan sonra akabinde fiyat ve endeks garantisi vermek..ve iddialasmak..aslinda bize gore ve soyleyenlere gore olayin yazi turadan hic bir farki yoktur..fiyatlar yukari giderken hersey kolaydir. isler tersine donunce isler farklidir.,

6. Sacro sabah kağıtlara bakıp hiç tad yok bedelsizlerde diye yazmıştı... Bedava peynir fare kapanında olur... Sacro benim için kıymetli bir dost... Geçenlerde buraya 2.70 Karel alış 8.47 satış ekstresini koymuştum. Geriye doğru bakıp bulabilirsiniz... Ayrıca çıkış ve düşüş koşullarını da yazıyor sürekli... Alıp zarar eden kendinden mesuldür... Burada ganimet gibi para kazanıp Sacro'ya teşekkür etmeyen de vardır, ikram etmeyen hatta teklif etmeyen de... Şahsen ben kendisiyle 2 yıla yakındır buradan ve sonrasında kişisel olarak tanıştım... Öyle parayı vurayim gerisi beni ilgilendirmez diyecek biri değil... Çok yakinen de biliyorum... Birçok analizini caps yapıp takibime aldığım birçok kağıttan çok güzel kârlar yazdım. Büyük meblağlar değil belki ama benim için çok yararlı oldu...
    Bakın, Sacro burada defalarca teknik okumayı öğrenin, grafik okuyun. Birşey görürseniz paylaşın ben de ışık varsa ekstra bakarım herkes kazanır diye kaç kez uyardı. Tanıdım, tanıyalım insanlar birşey öğrenmeye çabalarsa hep beraber kazanitiz diyen bir dosttur...
    Ceza almasına üzüldüm... Ondan çok şey öğrendim ve öğreneceğim çok şey daha olduğunu düşünüyorum...
    Mesela ona defalarca DITAS dedim. Şahsen almayacağı bir kağıt olduğunu belirtti. Saygı duyarım ama bu benim o kağıdı alıp satmayacağım anlamına gelmez... Zira zamanlama çok önemli borsa formasyon (grafik ) ve zamanlama işi der... İyi zamanlama yapabilseydim DITAS'tan çok güzel kâr yazacaktım. Ama bir arkadaş çok güzel iki hareketle iyi kazanç sağladı. Bereketli olsun...

Şunu da nete yakın söyleyeyim... ABD, Suriye'ye füzeleri göndermiş. Pentagon başka operasyon düşünmüyoruz diyor... Orada yeni sistemlerini tanıtmak için çok taktiksel bir operasyon çektiler... Ve bu savaş beklentisi bitti... Pazartesi yüksek açarsak kimse şaşırmasın... Dolarda biraz salınım olacaktır... Bundan sonrasında bir süre daha yukarı hatta 121 K geçip 125-127 K civarı esas düşüş başlayabilir. Artık yön yukarı bence... Bu da grafiği... Yuvarlakla işaretli noktalara dikkat...

Son düzenleme : egelim; 14-04-2018 saat: 14:00.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

7. Bugün vuracak yarın vuracak diye beklerken endeksin içine etmişlerdi şimdi vurdu beklenti bitti inşallah endeks yükselmeye başlar

8. Sacro da yünsa da candır gerisi heyecan... Sabredenlerle bekleyen kazanır. Yünsa dan zarardamıyım? Evet zarardayım... Şirket zarar edip battı mı? Hayır... O halde elindekinin kıymetini bileceksin.

Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Sayfa 811/1081 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •