Sayfa 394/1081 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Bende gömüldüm karele ama bilgi ve yetenek var olduğu bünyede bağımlılık yapar,, sürekli kullandırır kendini Sacro hocam. Dayanamaz hisse trade edersin yine arada bence.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaşlar bu indikatörleri anlık olarak izleyeceğimiz yer var mı ben investingden bakıyorum 15 dakika gecikmeli olduğu için geç kalıyorum. bunu anlık olarak nereden izleyebilirim. bilgisi olan varsa cvp verirse çok memnun olurum.

3. Bende flap vardı maliyet 2 idi cikmayinca sattım şimdi 25 olmuş şaka gibi...bize böyle hisseler lazim sacro bey ..uzun vade 10 kati yapacak soyle

4.  Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Bende flap vardı maliyet 2 idi cikmayinca sattım şimdi 25 olmuş şaka gibi...bize böyle hisseler lazim sacro bey ..uzun vade 10 kati yapacak soyle
    Siz orada olsaydınız yine gitmezdi merak etmeyin, üzülmeyin de

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Siz orada olsaydınız yine gitmezdi merak etmeyin, üzülmeyin de

Bende 4 iken aldim. Bi indi bi cikti. Bende ciktim. Sonra 1 ay icinde 10 oldu vay ... dedim.

hicbir zaman ytd. Tamamen salliyorum. Yazdiklarimi dikkate almayin. Sallama hepsi. Fakir yatirimci sallamasyonu.

6.  Alıntı Originally Posted by antalyam Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu indikatörleri anlık olarak izleyeceğimiz yer var mı ben investingden bakıyorum 15 dakika gecikmeli olduğu için geç kalıyorum. bunu anlık olarak nereden izleyebilirim. bilgisi olan varsa cvp verirse çok memnun olurum.
    Çoğu aracı kurum bazıları hacim vb. şartlarla
    bedelsiz olarak java versionunu sağlıyor
    anlık izleme ve teknik analiz mümkün.
    Aracı kurumunuzla görüşürseniz sağlayabilirler diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

7. #BNTAS için dönüş sinyali oluştu diye düşünüyorum. Ytd

8. Valla ben bu mac 60 kesişme vs işlerinden anlamıyorum. Bir kitap almalıyım bu konuda hep de boş olmayalım ayıp oluyor. Ben takip olarak investing kullanıyorum onda da şemalar var anlamıyorum. Uygulamalı anlatan Videolar falan bulmam lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 394/1081 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •