Sayfa 783/1081 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Valla inşallah mohikan haklı çıkar.

Kafamı fena cama sıkıştırdılar :D Müjde ar misali :D
    Piyasa şu anda ingilizlerin deyimiyle "RUN" modunda. Yarın Halkbankası davası da açıklanırsa "RUN RUN RUN" moduna geçecek sanırım...

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Valla inşallah mohikan haklı çıkar.

Kafamı fena cama sıkıştırdılar :D Müjde ar misali :D
    Svg sacro selamlar,

Endeks kötü dedin, dikkat edin dedin , buna rağmen Senidemi cama sıkıştırdılar yaw nasıl oldu bu iş? Çok geçmiş olsun.

3. Hocam Ykgyo da bir değişiklik var mı . Büyük beklenti devam mı.

4. Bu havada hiçbir beklentiyi beklemeyin bence
    Teşvik dediler piyasa teşviği beğenmedi
    Endeks 130 bine gidiyor dediler 110’a geldi
    Malum coğrafi konumumuz her an bir savaşın arasında kalmaya müsait
    Hali hazırda zaten savaştayız
    Dolar euroda anasının nikahına gitmiş
    Olağanüstü hal kalkmamış
    Falan filan inter milan.............

5. Evet hocam ykgyo da epey saldı.uzuncuyuz nasıl olsa.

6. Bu endeks nereye kadar duser onem arzeden o bence endeks 70 binde iken dolar yine sahlanmisti boyle 22 dolardi dip yani 90 binler aklimizda dursun..

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Svg sacro selamlar,

Endeks kötü dedin, dikkat edin dedin , buna rağmen Senidemi cama sıkıştırdılar yaw nasıl oldu bu iş? Çok geçmiş olsun.
    Aleyküm selam bi.

Abi beni biliyon çok zıplıyom bu aralar.

Neyse sora yunsanın kademeleri biliyon şelalede kademe yok. Eee stop mtop olamadık haliylen :D

Yoksa petkim gibi kademe vardıda benmi stop olmadım. beni biliyon gözünün yaşına bakmam stopların.

ama mal baya olunca elde kaldı ahahahha

uzuncu oldum.

Gerçi önceki aldıklarıma sayıyorum.

önemli değil bi şekilde ben çeviririm beni biliyon.

Benim asıl canımı sıkan günlükler çok bozuk bu günlükleri toparlamak baya zaman alıcak.

genel bütün kağıtlarda durum aynı.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    köklüyom o zaman yarın :D

nakit var zuahahhaha
    Sen bilirsin üstad... Bizde kurşun az biliyorsun... Ancak cart diye sabah devre kestirince aklıma almaktan başka birşey gelmedi... 66-67-68 vermedi... Pet diye 74 sonra 87'ye çekti... Al alabilirsin... Birde tahtada Philip Capital var... Sanıyorsun Citi'ye Birkan yapıyor aldıklarını... Son olarak yabancı payı %64'un altına düşmüş. 4.10'lardan dolar bozup trpeklak olmuş hisselere %10 aşağıdan giriyorlar ohhh kaymaklı ekmek kadayıfı mübarek... Pahsliysa bize pahalı elin oğluna ucuzunu ucuzu geliyor...
    Bir de uzman olduğunu söyleyip dolar yükselirken borsa düşmesi normalde ters korelasyon var diyorlar... %65'i yabancıların elinde olan borsada böyle korelasyon hesabı olmaz... Bence dolarda ilk dalga bitti... Sonra Mayıs'ta ikinci dalga gelir... İşte o zaman filim başka bir aksiyona geçebilir...
    Yine de çok dikkatli olmak lazım...
    Not: 7.70'den Özdere YUNSA almıştık Allah'tan bugün aramadı... Gerçi onlar şerbetli bu konuda...

Bir saattir telefondan bu grafiği çizmeye çalışıyorum...

YUNSA

2007-2009 aradı 1.65'ten 50 kuruşa düşüş sonra 50 kuruştan 6 liraya yolculuk... Sonra oradan 2.50'lere ardından bugüne kadar gelinen aşama... Sizce ne kadar daha yolu olabilir...

Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Sayfa 783/1081 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •