Sayfa 1000/1081 İlkİlk ... 50090095099099899910001001100210101050 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Buhuroglu Yazıyı Oku
    Gözüne dizine durmasın emi, ne kadar da nankörsünüz. Dolar %30 arttı, borsa 20 bin puan düştü hemen nankörlüğünüz nüksetti. Zaman yolculuğu gerçek olsa da sen ve senin gibileri 90 lı yıllara göndersek ve hep orada kalsanız.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    90lara gitse yaşı tutmaz bence idrak etmek için

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mscirak Yazıyı Oku
    Hangi üst düzey birikim şuan bitirilmiş vaziyette şuraya yazar mısın?? Kininiz o kadar itici ki, gerçeklikten uzak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En basitinden Atatürk ün zamanında kurulması için halktan yardım toplattırdığı şeker fabrikaları hiç edildi limanlar tek tek özelleştirildi hazine arazileri parsel parsel satıldı. Nasılsan öyle yönetilirsin diye bir laf vardır ben halkta bi sorun olduğunu düşünüyorum milli bilinç YÖK. Sizlere 112 sayfalık tarafsızca okumanızı istediğim bir kitap tavsiye edeyim 4.5 5 tl kitap. Grigory Petrov- Beyaz zambaklar ülkesinde. Lütfen herkes elini vicdanına koyup şu kitabı okusun ne demek istediğimi anlarsınız.

3. Bu kitabı ben de ısrarla tavsiye ediyorum. Nötr okunması gereken bir kitap. Teşekkürler...
     Alıntı Originally Posted by Khvcm1 Yazıyı Oku
    En basitinden Atatürk ün zamanında kurulması için halktan yardım toplattırdığı şeker fabrikaları hiç edildi limanlar tek tek özelleştirildi hazine arazileri parsel parsel satıldı. Nasılsan öyle yönetilirsin diye bir laf vardır ben halkta bi sorun olduğunu düşünüyorum milli bilinç YÖK. Sizlere 112 sayfalık tarafsızca okumanızı istediğim bir kitap tavsiye edeyim 4.5 5 tl kitap. Grigory Petrov- Beyaz zambaklar ülkesinde. Lütfen herkes elini vicdanına koyup şu kitabı okusun ne demek istediğimi anlarsınız.
    Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

4. Endeks düştükten sonra millet kitap öneriyor. Madem faydalı kitaplarda şu endeks düşmeden önce söyleseydiniz ya büyük düşüş geliyor 100 ler görülecek diye Madem çok faydalı kitaplar söyleyin endeks şimdiden sonra neler yapacak Sacrosante endeks cacık artık endeks bitti demişti anlıyamadık biz o ayrı mesele.

5. Endeks hakkında görüş yazarmisiniz

6. Sacro bey bi endeks yorumu alsak sizden müsaitseniz..

7. Arkadaşlar, kısır tartışmaların birbirimizi kırmaktan başka bir sonucu yok. Tartışılması gereken endeksin durumu ve en kötüsüne göre planlarımız ne olmalı.?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Sacro bey bi endeks yorumu alsak sizden müsaitseniz..
    Endekste testere yapıyorlar. KY dişliler arasında un ufak oluyor. Muhtemelen asrın liderimizin ingilizlere gönderdiği ulaklar işi beceremediler.
    İngilizler yada paranın sahiplerine bir kere taviz verirseniz hep daha çok ister. Ki biz 15 yıldır veriyoruz.
    Muhtemelen onlar ne olacağını daha tarafsız gözle görüyorlar. Bu arada doçe bank galiba riskli bankalar grubuna alınmış.

Sayfa 1000/1081 İlkİlk ... 50090095099099899910001001100210101050 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •