Sayfa 500/1081 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. sabah sabah soda icilir mi beyler?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

2. yaaa beyler akıllı olun sacro gibi hisselerde dans etmek istiyorsunuz bir sacroyu eğer geçmişte tanıyorsanız ilkin uzun vade sonra ov yıllar geçti iyi para yaptı şimdi trade yapıyor ve kendi belirlediği hisselerle vede stoplara riayet ederek buna rağmen yaptığı işlemlerden en azından yüzde 30 da stop vardır ama totalde artıdadır vede en önemlisi şuan yese yese karda yer o da bunun canını yakmaz ayrıca grafiğe baktığında birçok şeyi görüyor sizde kendinizi geliştirin ama en önemlisi tekniği öğrenin neticesinde sacroda insan hata yapabilir ama hatasında erken dönüyor arkadaşın biri sen alıyorsun sonrada bize aldırıyorsun diyor arkadaşım sende bak grafiğe alma mesala sacro boğaza kadar karel dedi ben satarım dedim 4 saatlikte çift tepe ve de nu var dedim şimdi 640 lot fazla yapabilirim peki şimdi sacro yazmıyor sordunuzmu karel burda nerde alınabilir ful mu alınır kademelimi alınır işte bu cevapları verdiğinizde sizde sacro gibi olmasa bile alım satım yapabilirsiniz herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

3. mesala tire ye gezmeye gidin sanki birşeyler bulcaksınız )
    ytd deli saçmasıdır

4. Tire manzarası güzele benziyor

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KOZAA

Tebrik ederim Deniz
    Dün kırdı.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    mesala tire ye gezmeye gidin sanki birşeyler bulcaksınız )
    üstat bir dönem eski gözağrın derim e uğrayarak hal hatır soracağım bu hafta. buraları dip yaparak bir süre yatay yapmaya yakın yerler gibi duruyor ne dersiniz

7. Sn. Kar
    Dün gordum grafik atacaktim vaktim yoktu yola çıktım. %15 gibi bir direk dikti. Her zaman ele geçmiyor böyle fırsatlar
    :D

8. Sacro Hocam bjk duruyormu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 500/1081 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •