Sayfa 646/1081 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,658
    o devil logosunu gördüğüm an aklıma ralli geliyor. sacrosanct bence fenomen bir adam. bakış açısı ve analızlerı çok farklı. bilhassa eski forumdaki grafikler yorumlar muhteşem.

2. Yorumlarını güvenerek okuduğum iyi niyetli olduğuna emin olduğum bir şahsiyet SACROSANCT adam gibi adam.birileri gibi ky sırtına binmek değil beraber yol arkadaşlığı yapan insan hiç bozma kendini üstad.....

Bir ykgyo yorumu alabilir miyim? Cuma günkü performansı nasıldı sizce?

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar net 20 yıldır borsadayım aldığım hisseleri hep kendim araştırarak temelini beğendiğim kağıtlara alım yapmışımdır ( teknikten hiç anlamam) ama hisse net ide surekli takip etmişimdir simdiye kadar takip ettigim kadarı ile en isabetli yorumları yapan sacronast hocayı ayakta alkışlıyor tebrik ediyorum, gerçekten heyecan verici mükemmel işler çıkarıyor. Kedisine sizlerin nezaretinde saygılarımı sunuyorum.
    Bende birkaç hisse paylaşmak isterim soda, orge, prkme üçünün de temeli iyi ve ucuz kalmışlar gibi duruyorlar acaba sacro hocam bunlara ne der.herkese bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Mancınık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar net 20 yıldır borsadayım aldığım hisseleri hep kendim araştırarak temelini beğendiğim kağıtlara alım yapmışımdır ( teknikten hiç anlamam) ama hisse net ide surekli takip etmişimdir simdiye kadar takip ettigim kadarı ile en isabetli yorumları yapan sacronast hocayı ayakta alkışlıyor tebrik ediyorum, gerçekten heyecan verici mükemmel işler çıkarıyor. Kedisine sizlerin nezaretinde saygılarımı sunuyorum.
    Bende birkaç hisse paylaşmak isterim soda, orge, prkme üçünün de temeli iyi ve ucuz kalmışlar gibi duruyorlar acaba sacro hocam bunlara ne der.herkese bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayın mancunık,
    Prkme satış vb süreçlerden sonra hafif uykuda ya da ölü taklidi yapıyor. Tekniğini çok bilemiyorum ancak temel güzel. Sodayı şimdiye kadar çok araştırmadım.
    Orge ye gelince temel, teknik güzel. Ancak biraz sığ. Bilen ve ilgi alanında olanlar hissede bence.. Banvit, yataş ya da yeşil gibi olunca buralarda ilgi çekebilir. Onun dışında yeni yeni artanlarda ilk 10 a girmeye başladığından keşfedildiğinde 12-13 ü çoktan bulur kanısındayım. Saygılar. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Karel cuma hareketi çekmedi,böyle olmasının sebebi teşvik çıkmayacakmı ki,yoksa başka şeylermi var.

Alıntı Originally Posted by izmirimizmir Yazıyı Oku
    Karel cuma hareketi çekmedi,böyle olmasının sebebi teşvik çıkmayacakmı ki,yoksa başka şeylermi var.
    Karel formasyon yapıyor.

Herşeyi teşviğe bağlamayın.

günlüğü satta bu günlüğü yukarı çevirmesi için. 8,90 ve 9 üzerine atmalı yada. 8.30 altına kırılmadan burada ufak bir çanak yaparsa ve sona gelirse o zaman ala girecek. yani zamana ihtiyacı var grafiğin.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. KOZAL

Sayfa 646/1081 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •