Sayfa 730/923 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7379 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sn. Eva merhaba , yeterli mal alamadınız herhalde ? Saygılar
    😀

Bendeki lot sayısı boyuma göre biraz fazla, o nedenle konservatif olmak zorundayım.
    Heyecan yapıyor.

Siz bana bakmayın.

2. Ya arkadaslar herkes farkli düşünecek ki piyasa oluşsun isteyen satat isteyen tutar. Ben yazan herkesin yazisini okurum ister kafa utulesin ister al satini paylassin. Okumak istemedigin adami engellersen yazdiklarini görmessin. Bence fazla dikkat çekmemek adina bugunku yapilan işlemleri beğendim. Bana bin lot fazladir kime göre devede kulak. Mesela benimde bin lotun ustune çıkmamam lazimdi budun fazlalık 148 lotu verdim. Tek kagit uzer. Normalde max 4 kagitta dururum bugun 6 kagida çıktım. Onuda endeks coştuğu icin yaptim. Herkese iyi hafta sonlari. Her nerede yaşanıyor ve yaşatiliyorsa

3. alan satan pasta atabilecek olan varmı?

4. Ekonomi ve iktisat bilimi toplum davranışına göre şekillenir. Burada yapılan yorumlar da toplum algısını gösterir. Bu bağlamda bu forumdan çok fayda sagladığımı soyleyebilirim.

Bu hisse topiğinde hissetmedim ama bazı yorumcular artniyetli olabiliyor. Başka bir hissede bir yorumcu ısrarla hisseden bişey olmayacağını 2 civarinda olan hissenin daha da aşağılara gideceğini insanlarla dalga geçerek söylüyordu. 7 ay sonra hisse 4 lere geldi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Yazdıkça polemik çıkıyor, sinirlerimi geriyorlar o nedenle yazmıyorum. Eskiden de yazardım sürekli böyle yorumlar, sataşan falan olmazdı. Hisse 9-10 olunca gelenlerle bozuldu ortam. Bizdeki kadar düşük maliyetli olmadıkları için düşüşlerde psikolojileri bozuluyor ve sataşıp rahatlıyorlar herhalde.

Sabah bugün yukarı yapma ihtimalini daha yüksek gördüğüm için yorum yazdım. Yazmasam "dün millete malını sattırdı kağıt yükseldi" diye iftira atarlardı muhtemelen. İftiraya tahammülüm yoktur.
    Dostum. yaz yaza bildiğin kadar meydan senin artik..

Değil klmsn forumuna yazmak dönüp bakarsam..

Klmsn cepte başka forumlara takılıcam..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Sanırım olan oldu zaten Cool. Hafta boyunca büyük montanlı mal el değiştirdi diye düşünüyorum ve bence dağıtıldı. O nedenle elimdekileri az az da olsa ben de yavaş yavaş çıkmayı amaçlıyorum.

Kişisel görüşüm yıl başına kadar yeni bir zirve yapamayacağı şeklindedir. Ama global ama yurtiçi sebeplerle.

Daha uzun vade için bekleyen arkadaşlarımız kazanabilir. Ama ben de zamanlamanın önemli olduğunu, uzun vadeciliğin kısmen hamallık olduğunu düşünüyorum.
    Bilançoya bakınca güvenli liman gibi duruyor fakat ekonominin bu kışı hasarsız atlatacağını düşünmüyorum. Çift haneli rakamlara demir atsa dahi dolar 7-8'e fırlarsa anlamı kalmayacak taşımanın. Düşüşe tahammül seviyem 9 civarı. 6 kur ile dolar bazlı ana para maliyetim oralar. Ya zirveyi tekrar test etmesini beklerken satamayıp 10,80-10,50 gibi satarım ya da yeni zirveye gücünün yetmediğini görüp 12 gibi veririm. Zirveyi hacimli aşar yürür giderse de tahtanın ve doların durumuna göre yeni bir plan yaparım.

Nakite geçince fiziki döviz alıp ons altında düzeltme bekleyeceğim. Trump sayesinde düzeltme geleceği yok gibi ama olur da geri çekilirse dövizin yarısı fiziki altına.

Yerel sıkıntılar TL'yi eritir, borsanın çok çakılacağını sanmıyorum. Zaten 2014'ten beri bir el tarafından manipüle edilliyor. Küresel bir sıkıntı olursa da daha önce hiç küresel finansal kriz görmemiş borsacılara unutamayacakları bir tecrübe kazandırır.

7. Hisse bolinger bandında 11,10 lu seviyelerde olan orta banda değip burda düzeltmeyi bitirdikten sonra tekrar yukarı dönmüş ,büyük ihtimalle önümüzdeki hafta 12,20-12,30 aralığına kadar tekrar bir yukarı yön çizebilir,

Sayfa 730/923 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •