Sayfa 731/842 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 6731 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Hisse belliki yükselişini direkt değil ara ara geri dönüşlerle sürdürecek

2. Ekim sonuna kadar minimum 15 seviyesini göreceğini düşünüyorum,

3. Çok değişik yorumlar yapılıyor, ben temel üzerine strateji kurdum. 8 aydır, Klmsn ve Egeen alıp satıyorum. İki hisse de hiç üzmediler. Kendi kararlarınızı verin ve dilediğiniz gibi davranın. Her fiyatta alıcı da oluyor satıcı da.
    Bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Şirket döviz pozisyonunu düzeltti, finansal açıdan durumu daha rahat , ayrıca 3.çeyrekte devreye girmesi planlan yatırımlar ve kapasitede % 15 lik bir artıştan bahsediyor firma , nijerya piyasasında etkin olmaya başladılar , bedelsiz ihtimali yüksek,temettü potansiyeli artıyor, ihracat verimliliği / elastikiyeti yüksek olan bir firma olduğu için pazar problemi çok az , ayrıca en son yapılan operasyonla yatırımcılar nezdinde sahiplik maliyetide arttı , bunlar hisse fiyatı için potansiyel yaratıyor

Son yükselişte geri gelmesi veya görmediğimiz yükselişlerse geri gelmesi yeni alanlara kan kusturmak için değildir. Bunu bilin halka açık lotların kümülatif ortalamasını biliyorlar. Ve bu kadar 4 lerden gelmiş bir hisseyi düşük maliyetlelilere satış yaptırtıp ağırlıklı ortalamayı yukarı çekeceklerki kümülatif kağıt daha da yukarı gitsin. Bu kadar kısa sürese yükselen kağıdın düşük maliyetlilerinin silkelenmesi lazım. Bu bir gerçektir.

6. 23.08.2019

7. Değişik yorumlar, farklı bakış açıları sebebiyle yapılıyor ve gayette normal. Maliyeti düşük olanlar görece daha rahat, yeni girenler ise inanarak girmiş. Bu şirketin bedeli veya nakit sıkıntısı da neredeyse yok. Bu sebeple belli bir strateji ile beklemeye değer. Klmsn yatırımcısı geçmişte çok çektiği içinde bu vb durumlarda biraz huzursuz olunabiliyor. Ytd.

sn sekiz paylaştığınız site güzel bir örnek olmuş mart ayından bu yana trade eden bir kişi yüzde 40 kazanmışken hiç hissesine dokunmayan yüzde 100 kazanmış

Sayfa 731/842 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •