Sayfa 27/32 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 209 - 216 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

1. Genel kurul ne oldu sonuçla ilgili kap ta yok bilgisi olan var mı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by caylakyatirimci Yazıyı Oku
    Genel kurul ne oldu sonuçla ilgili kap ta yok bilgisi olan var mı

Ertelenmiş pardon gözümden kaçmış

3. Twitter’da Ayhan Öztürk memsa için bir şeyler yapmaya çalışıyor ,isterseniz takip etmeye başlayın

4.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Twitter’da Ayhan Öztürk memsa için bir şeyler yapmaya çalışıyor ,isterseniz takip etmeye başlayın
    valla ulutaş gece gece kapa bişeyler gönderdi bugun kağıt tavan oldu.bu ne iş anlamadım

ayhan öztürk twitte bişeyler yazıyor bakalım burada şirket ele geçirmemi olacak yoksa faik hisse alımımı yapacak izleyip göreceğiz

ancak kesin olan bişey var hisse bu fiyatlardan çok ucuz hatta bedava gözüküyor

tabiki söylediklerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

5. kaç hissesi var size yol gösterecem banada 1 tl kitlediler ..1 yüzde 5 saglamak çok kolay noterden 100 verin birine vekaltede toplayın direk kurul ve yeniden degerlendirme yapsın bu degerlendirmeyi spk kendi yapsın .ve ardından fesih davası 20 bin tl dava açarız .bakalım elmi yaman faikmi? fesih davasında tercübeli avukatımızda var ..

Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    valla ulutaş gece gece kapa bişeyler gönderdi bugun kağıt tavan oldu.bu ne iş anlamadım

ayhan öztürk twitte bişeyler yazıyor bakalım burada şirket ele geçirmemi olacak yoksa faik hisse alımımı yapacak izleyip göreceğiz

ancak kesin olan bişey var hisse bu fiyatlardan çok ucuz hatta bedava gözüküyor

tabiki söylediklerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    Kardeş neresi bedava yüzde 85 sermaye gitmiş
    Yani 15 kuruş ederi
    Ama borsa bu ne olacağı belli olmaz
    Temelini bilmeden ucuz falan aman dikkat
    Patronlar sermaye azaltımı vede sermaye artırımı için yetki alacaklar genel kuruldan
    Yy.tv.degildir

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş neresi bedava yüzde 85 sermaye gitmiş
    Yani 15 kuruş ederi
    Ama borsa bu ne olacağı belli olmaz
    Temelini bilmeden ucuz falan aman dikkat
    Patronlar sermaye azaltımı vede sermaye artırımı için yetki alacaklar genel kuruldan
    Yy.tv.degildir
    Teşekkürler uyarınız için

Ancak seninde dediğin gibi sermaye azaltımı veya artırımı olursa şirket kurtuluyor bu durumda 18 kuruş bedava kalıyor. Birde yıllarca bu hisseyi 1 liralardan taşıyan kişilere göre -82 kuruş önde oluyor burdan alan. Ama tabi bunlar benim düşüncelerim , ben bu yüzdenbu fiyatlardan alıcıyım.Yani riski göze alıyorum oda 18 kuruş hepsi.

Genede tüm arkadaşlarıma incelemeden hisse almamalarını ve zarar durumunda etkilenmeyecekleri bir tutarla borsada yatırım yapmalarını tavsiye ediyorum saygılarımla

8. arkadaşlar gecen hafta 18 den aldığımı bugun 26 dan vedalaştım.alana satana bekleyene başarılar dilerim

Sayfa 27/32 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •