Sayfa 24/32 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

2. Selim haberi asparagas haber. Adam içerde değio dışarda şuanda.

3. Birde demezlermi MEMSA Hisselerini elinde tuttuğun satmadığın müddetçe zararda değilsin diye. Adam 10 yıldan fazla basmış hisseyi kafana kafana. Sen daha satmadım zararda değilim diye ÖVÜN dur. A benim yapıştırma akıllım Birde bende şu kadar çok lot var diyenlere itimat etmeyin. Kimle pazarlıkları var araştırın bakalım. Ama bu yazdıklarımdan gidin yarın satın anlaşılmasın. Herkes kendince aklı selim yatırımcı.

4. Birara hiç ve gereksiz yere benim hissemin olduğu kervn topiğine gelip durduk yere hissem hakkinda karalama yapan şahsın birinin memsa hissesinin ne hallerde olduğunada bötlelikle sahit olduk. Diğer ky ye lafım yok tez zamanda ALLAH kurtarsın. Ama bu benim hisseme pislik atan adamın lotları elinde patlayacak gibi. Kendisini birde twiterdan takip edeyim dedim ne yaziyo ne çiziyo diye. Zaten orda gümlediğini bir bakıma kabullenmiş. Bakiyorumda Faik beye gücü yetmiyor. Yok Spk şöyle yapmışta yok böyle olursa buda olurmuşta. Sermaye azaltımına hayir diyecekmişte. GK da spor salonu tutulsunmuşta. Size gördüğum kadarıyla Sermaye azaltımından sonra giydirecek gibi Faik efendi. Bu borsa tarihinde hep böyle olmuştur. Onlarca örneği var. Zamanında ne dedik. Git kendi çöplüğünde oyna bizi bizle bırak. Bakıyorumda şimdi kendi çöplüğünde bile ötemiyor. Bakkk daha 2018 GK nın ne vakit olacağıda belli değilmiş. Ölme memsam ölme. Üzüldüğüm tek nokta diğer masum KY. Fakat bazı yerlerde okudumda patronla arada isbirliği yaptığı falan filan inter milanda deniliyor. Velhasıl bizim kervn da pek içacıcı değil ama memsa şu anda 17 kuruş. Zarar bir ton yani. Sen bize bulaşmayacaktınki bizde burda değil kendi parkımızda oynayaydık.

5. ACIKLAMA

SIRKETLER

GRUBUMUZ ILE KAHRAMANMARAS ILINDE KURULU BIR HAM BEZ URETICISI ARASINDA URETIM

ORTAKLIGI, STRATEJIK PAZARLAMA IS BIRLIGI VE/VEYA SIRKET HISSELERININ

TARAFIMIZCA DEVRALINMASI AMACIYLA MUZAKERELERE BASLANMASINA KARAR VERILMISTIR.

BUNA GORE, BIR YANDAN BAGLI ORTAKLIGIMIZ MENSA MENSUCAT SAN TIC. A.S. ILE SOZ

KONUSU SIRKET ARASINDA TEKSTIL ALANINDA IS BIRLIGI OLANAKLARI UZERINDE

CALISMALARA BASLANACAK, OTE YANDAN SIRKETIMIZ TARAFINDAN ILGILI SIRKETIN MALI

VERILERININ BAGIMSIZ DENETIMI ILE VARLIKLARININ DEGER TESPITLERI

YAPTIRILACAKTIR. BUNA ILISKIN MALIYETLER TARAFIMIZDAN KARSILANACAK OLUP, 6-9 AY

ARALIGINDA TAMAMLANACAGI VARSAYILMAKTADIR. SURECIN ILERLEYEN ASAMALARINDA,

BAGLI ORTAKLIGIMIZCA IS BIRLIGI YAPILIP YAPILAMAYACAGI VEYAHUT SIRKET

HISSELERININ TARAFIMIZCA KISMEN VEYA KULLEN DEVRALINIP ALINAMAYACAGI

HUSUSLARINDA NIHAI KARAR ALINACAK VE GEREKLI HUKUKI-TICARI ISLEMLER

YERINE GETIRILECEKTIR.

YORUMLAR ?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
     Alıntı Originally Posted by coskunbenli Yazıyı Oku
    ACIKLAMA

SIRKETLER

GRUBUMUZ ILE KAHRAMANMARAS ILINDE KURULU BIR HAM BEZ URETICISI ARASINDA URETIM

ORTAKLIGI, STRATEJIK PAZARLAMA IS BIRLIGI VE/VEYA SIRKET HISSELERININ

TARAFIMIZCA DEVRALINMASI AMACIYLA MUZAKERELERE BASLANMASINA KARAR VERILMISTIR.

BUNA GORE, BIR YANDAN BAGLI ORTAKLIGIMIZ MENSA MENSUCAT SAN TIC. A.S. ILE SOZ

KONUSU SIRKET ARASINDA TEKSTIL ALANINDA IS BIRLIGI OLANAKLARI UZERINDE

CALISMALARA BASLANACAK, OTE YANDAN SIRKETIMIZ TARAFINDAN ILGILI SIRKETIN MALI

VERILERININ BAGIMSIZ DENETIMI ILE VARLIKLARININ DEGER TESPITLERI

YAPTIRILACAKTIR. BUNA ILISKIN MALIYETLER TARAFIMIZDAN KARSILANACAK OLUP, 6-9 AY

ARALIGINDA TAMAMLANACAGI VARSAYILMAKTADIR. SURECIN ILERLEYEN ASAMALARINDA,

BAGLI ORTAKLIGIMIZCA IS BIRLIGI YAPILIP YAPILAMAYACAGI VEYAHUT SIRKET

HISSELERININ TARAFIMIZCA KISMEN VEYA KULLEN DEVRALINIP ALINAMAYACAGI

HUSUSLARINDA NIHAI KARAR ALINACAK VE GEREKLI HUKUKI-TICARI ISLEMLER

YERINE GETIRILECEKTIR.

YORUMLAR ?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunun içinmi tavan çekti acep !!!

7. Bu yatırımcıyı anlamaktada zorluk çekiyorum. Yorum yapan yatırımcı demişki bu hisse 1 leri görecek. Hiçmi farketmiyorsunuz. Bir laf vardır göz var izan var diye. Adamlar alttan topluyor 1 haftada sonra 1 tavanda malı çakıyor. Sonra yine alta veriyor. Oradan topluyor ve Bir kap ile tekrar tavan çakıyor malı. Milletde hisse yükselecekye bende satıp kurtulacağım derdinde. Böyle KEK partileriyle KEK Yatırımcı olduğu müddetçe bu patronlara karada ölüm yok. Bu hisse ne zaman 1 i görür söylimmiiii. Kırmızı kar yağanda güneş batıdan doğanda. Oda belki.

8. Memsacılar bir araştırın bakalım. Yakında tahta tekrar kapanacakmı kapanmayacakmı ve sizi hep iyi olacak diye gazlayan şahsa yani namıdiğer doritosa bir sorun bakalım. Şimdi duyduklarımı ben burda yazarsam olay manipüle etmeye girebilir. Siz sadece varsa telefonu bir sorun yüzünüze karşı ne söylenecek. Ben masum olan yatırımcı adına tahta kapanmasın isterim. Ama benim istememle olmuyor bazı şeyler. Bu mühim kaynaktan duyduklarım beni bağlar.

Sayfa 24/32 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •