Sayfa 1/32 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

1. MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

Son yeni topik
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2. Nasrettin Hocanın göle yoğurt çalması misali ya tutarsa diye 6-7 ay önce batık olduğunu bile bile 1000 lot aldım.
    son bildiğim borsadan tamamen çıkarıldığı yönündedir.
    açıkçası miktar az olduğu için takip de etmiyorum.
    ciddi kaybı olan arkadaşlar varsa geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

3. Arkdaşımda birçok Memsa kaldı..
    Çok sessiz, ama hala umutlu..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Selasi okundu heraldde lanet kagidin

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SPK'dan Mensa'da zarara uğratılan yatırımcılara, şirket yöneticileri aleyhinde dava açabilecekleri yönünde çağrı yapıldı

http://www.borsagundem.com/haber/men...a-acin/1280090

3. Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş.’nin 28.06.2016 tarihli olağan genel kurul toplantısının Anonim Şirketlerin
    Genel Kurul Toplantılarının Usul ve Esasları ile Bu Toplantılarda Bulunacak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Temsilcileri Hakkında
    Yönetmeliğin 28 inci maddesinin ikinci fıkrasına aykırı bir şekilde genel kurul kararı olmaksızın ertelenmesi nedeniyle, varsa zarara
    uğrayan yatırımcıların yasal koşulların oluşması halinde genel hukuk hükümleri çerçevesinde, söz konusu genel kurul tarihi
    itibarıyla görev yapan yönetim kurulu üyeleri aleyhine dava açmaları mümkündür.

http://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2018&no=8

7. yaktınız bızı yaktınız,dolandırdınız hangısıne yanalım,kaybettıgımız parayamı yoksa kaybettıgımız saglıgımızamı, camura bulasmısız camura

Sayfa 1/32 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •