Sayfa 29/32 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 225 - 232 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

kısa zamanda acılır merak etmeyin kimse durduk yere biten bir sirket icin odeme yapmaz

2.  Alıntı Originally Posted by JOKER06 Yazıyı Oku
    https://m.haberturk.com/son-dakika-h...614834-ekonomi

bu haberin Mensa ile bir ilgisi var mıdır
    epey de yazdım ama gönder e tıklayınca özel mesaja kapalı olduğunuzu gördüm
    bilgilendirmeler için kuşlu site den #memsa tagını takip atmek lazım oradan iletişim kurulabilir

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    epey de yazdım ama gönder e tıklayınca özel mesaja kapalı olduğunuzu gördüm
    bilgilendirmeler için kuşlu site den #memsa tagını takip atmek lazım oradan iletişim kurulabilir
    Allah rahmet eylesin. Sevgili demokratı bir baska forumda 2013 lu yillardan baska bir nikle memsa topigindende bilirim. Şu anda o nikini animsayamadım.Sağlık sorunlarıda olabilir. Ama sanırım bu süreci etkileyen kalbini yoran hisselerin başında memsa gelmistir. Çok kalbini yormustur memsanin sahipleri. Onun ölümünden o kağıdı o hale getiren hırsızlarda sorumludur. Su anda toprağın altinda olan enverinde sevgili demokratın kalbini yoranlar grubunda olduguna eminim. Enverdende mucodanda faiktende obur tarafta hesabını sorar insallah
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Allah ratmet eylesin...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. ihlas başlığında yazılarından tanıdığım ve rahmetli nin bu kağıtdan ciddi olumsuzluk yaşadığı belli. Almak niyetinde değildim ama fırsat olur olmaz bu kağıttan alıp kar ettirene kadar da yıllar gecsede satmayacak , Moruklar ve bu ky.

Sayfa 29/32 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •