Sayfa 22/32 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 169 - 176 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Hisse herkesden düşer bunu bilmeyen zaten yok ama ufak bir hesap yapalım. Misal x kişide 2,5 milyon lot anlık 0,22 den 550 bin TL . değerinde hisse olsun. Hisse GK dan çıkan sonuçla bu karar alındı. Ve SPK da onayladı.O an için hisse fiyatın 5 te 1 düşsün 500 bin kalacak. hissenin fiyatıda 1.10 olacak. 500 bin çarpı 1,10 yine 550 bin TL değilmi. AMA İŞTE O ANDA SATTIN SATTIN YİNE ZARARDASINDA HİSSE YİNE 0,31 E GELDİ DİYELİM TABAN TABAN YİYEREK ELİNDE KALAN PARAYI SÖYLEYİMMİ 500 BİN LOT ÇARPI 0,31 EŞİTTİR 155 BİN TL YANİ ZARARIN 395 BİN. Heleeki maliyetin daha yüksekse onu düşünemiyorum bile... Yani bu 2,5 milyon lotu yedirmez faik bey kimseye.Ve zaman sorunuda yok Faik beyin. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz bilemedim.
    amaç belli degilmi beelliye gidecek 1 tl altında bedelliye onay vermiyor ..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    amaç belli degilmi beelliye gidecek 1 tl altında bedelliye onay vermiyor ..ytd
    Amaç ky nin aleyhine yani.

3. Sizlere bir sorum var. Elinde çok lotu olana Faik bey bu lotları yâr edecekmi? EDECEK DİYORSANIZ 1 AZALTIM YAPIP ETMEZ DİYORSANIZ 2 yazınız.

4. İkinci sorum.
    Faik bey tahtadan HİSSE TOPLATIYOR diyenler 1 TOPLATMIYOR diyenler 2 yazsınlar.

5. AB06SS bir süre sussun kafamızı dinleyelim diyenler 1 yazsın, kafamızı mikmeye devam etsin diyenler 2 yazsın.

Yeter artık kardeşim

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

02/05/2019 tarihinde MEMSA A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,18 TL fiyat aralığından 103131 adet alış işlemi tarafımca saat 17:55 de gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte MEMSA A.Ş. sermayesindeki paylarım 02/05/2019 tarihi itibariyle % 1,622 sınırını aşmıştır. 03/01/2019 tarihinde ki KAP haberinde; Şirket genel bilgi formu bildiriminde yapılan şirketin ortaklık yapısı açıklamasındaki şirketin yönetim kurulu eski başkanı Mehmet Ulutaş ' ın ve şirketin yönetim kurulu yeni başkanı Faik Ulutaş' ın sahip olduğu hisse adetini aşmış bulunmaktaydım. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Halil TOKTAŞ

7.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    3131 adet... gücüne mi gitti. Aman başka yerine gitmesinde
    Drtusss 0.15 olur diyordum bugün itibari ile oldu. Biraz alım gireyim dedim. Sinra ne b.. işim var dedim.Almaktan vazgeçtim. Sebebi sende okuyorsundur. Bmeks gibi olacak diyenler var. 0.07 lere gelip tahta kapanacak diyenler yani. Eeee şimdi cevabinı sakince hararet yapmadan bekliyorum. Tahtanin kapanmasını istermisin dersen Allah büyük İSTEMEM. Ama başka hisselere zamanında gelip b.. atmasaydın zamaninda senin içinde üzülürdum. Fakat senin Faik beyle alakan ve bağın var deyip drtusss a bişey olmaz diyenlerde var. İşte o zaman diğer masum ky ye gerçekten yazık.

Sayfa 22/32 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •