Sayfa 102/852 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by cerit Yazıyı Oku
    MİGROS Kipa'nın satın aldığı yaklaşık %95,5' hissesi için çağrı muafiyeti müracaatında bulundu. Ayrıca Kipa'nın; "maliyet modeli" ile değerlenmekte olan gayrimenkullerin (arsa, arazi ve binaların) 01 Mart 2016 â�� 28 Şubat 2017 özel hesap dönemi yıl sonu mali tablolarından başlamak üzere "yeniden değerleme modeli" ile değerlendirilmesine karar verildi. Şimdi her ikisi içinde belirlenmiş bir tarih yok, zaten herkeste bunların sonucunu bekliyor.
    Teşekkürler belli bir tarih açıklanmış ta ben kaçırmışım gibi bir algı oldu o nedenle sormuştum.

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gedik iş almış vermiş iş bitmiş

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Migros ile birleşmesi ihtimal dahilinde, o nedenle pariteye dikkat ediyorum. Bugün ilk defa 23 üzerine atmış ama geri çekilmiş. 23-24'ten sonra kalıcı olarak 2'nin üzerine atar gibi geliyor bana..
    Bir de haftaya genel kurul toplantısı varmış, belki bazı şeyler netleşebilir. Ytd

4. SPK bülteni yayınlanırsa bugün bir atraksiyon daha olabilir.ytd

5. [QUOTE=cerit;242796]MİGROS Kipa'nın satın aldığı yaklaşık %95,5' hissesi için çağrı muafiyeti müracaatında bulundu. Ayrıca Kipa'nın; "maliyet modeli" ile değerlenmekte olan gayrimenkullerin (arsa, arazi ve binaların) 01 Mart 2016 – 28 Şubat 2017 özel hesap dönemi yıl sonu mali tablolarından başlamak üzere "yeniden değerleme modeli" ile değerlendirilmesine karar verildi. Şimdi her ikisi içinde belirlenmiş bir tarih yok, zaten herkeste bunların sonucunu bekliyor.[/Q

Halka acık 4.5 için cagrı muafiyeti basvurusu yaptı 95.5 için degil
    Zaten 95.5 hisseyi kipadan satın aldı

6.  Alıntı Originally Posted by wolwoo Yazıyı Oku
    Migros ile birleşmesi ihtimal dahilinde, o nedenle pariteye dikkat ediyorum. Bugün ilk defa 23 üzerine atmış ama geri çekilmiş. 23-24'ten sonra kalıcı olarak 2'nin üzerine atar gibi geliyor bana..
    Bir de haftaya genel kurul toplantısı varmış, belki bazı şeyler netleşebilir. Ytd
    Bence Miğros ile birleşme ihtimali varsa miğros gider kipa yerinde sayar.
    Böylelikle daha az miğros alırsın işin kuralı bu.
    Tabi cagrı muafiyeti olması gerekir kurt kapanı için

7.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Bence Miğros ile birleşme ihtimali varsa miğros gider kipa yerinde sayar.
    Böylelikle daha az miğros alırsın işin kuralı bu.
    Tabi cagrı muafiyeti olması gerekir kurt kapanı için
    Son demde dediğiniz gibi olabilir ama birleşmeye kadar kaldıraç gibi birbirlerini itekler zannımca. ytd

8. iyi eksi kapatmadı bari..

Sayfa 102/852 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •