Sayfa 11/852 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. bugün biraz takıldık.
    yukarı hareketli operasyon yapılıyo izlenimi vardı bugün
    ara dirençlerde dahil 2,17----2,26-----2,36/2,38
    geri dönüşlerde 1,90 kırılırsa bozulur

2. Ayın 22'sinden beri Ak Yatırım 3.5 Milyon adet alım yapmış, enteresan geldi

Daha ilginci kağıtta operasyon yapan Marbaş...

3. Alımlarda 200-300 bin lotlar havada uçuştu ve 1,96-2,04 arası acayip dökme işlemi yaptı bi ara bende veriyordum haberlere bakınca bu rakamlar yarın hayal olabilir şansa vermiycem dedim o kadar malı boşa almamışlardır yarın seansı görmeden satış yazmak iş değil bence yüksek açar ama nerden
    Kişisel görüşümdür ytd

4. pay alım satım sözleşmesi uyarınca, Kipa'nın 28.02.2017 tarihli tahmini yıllık
    kapanış bilançosuna göre satın alma bedeli 199.011.756,83 TL olarak tespit
    edilmiştir. Tespit edilen bu satın alma bedeli, pay devir tarihi olan 01 Mart
    2017'de Satıcı'ya ödenmiş olup; işbu tarihte ödenen satın alma bedeli
    tutarı, Kipa'nın 28.02.2017 tarihli bağımsız denetimden geçmiş ve kesinleşmiş
    yıllık kapanış bilançosuna göre yapılacak nihai fiyat düzeltmelerine tabi
    olacaktır.

Yukarıdaki paragrafın son cümlesi çok şey anlatıyor.Bu günkü hareketin nedeni.
    Herşey borsadaki fiyatın içindedir.
    y.t.d

5. hesapcı yazarlar gelmiş ama açıklamayla ilgili tek satır yorum yok!? zorunlu pay alım teklifinden muaf olmak istiyorlar! yani hisse belirsizlikten kurtuldu,hisseyi alan migros zararını üstlenerek aldı ve piyasadaki hisseyi ilerleyen zamanda ister alır ister almaz ama adamlar işlerine bakıp bu sektörde liderlik yarışına girmek için artık ileriye bakıyor.ülker kervt i kaça almıştı!?veya kiler'i sabancı kaça aldı!? hiç bir büyük %95,5 i ni satın aldığı bir şirkette potansiyel mişterisi olacak küçük yatırımcı hissedarı madur etmeyi düşünmez.. yıllardır zarar ediyor hala ama fiyat kaç oldu! ve kaçtan tekrar pay aldı..altın çamura bulanmayla çöpe atmayla değerini yitirmez.
    Beta1,01 Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı4,50% BIST-100'deki Ağırlğı0,10 F/K Oranı171,36 Piyasa Değ. / Defter Değ.5,29

6.  Alıntı Originally Posted by abc Yazıyı Oku
    pay alım satım sözleşmesi uyarınca, Kipa'nın 28.02.2017 tarihli tahmini yıllık
    kapanış bilançosuna göre satın alma bedeli 199.011.756,83 TL olarak tespit
    edilmiştir. Tespit edilen bu satın alma bedeli, pay devir tarihi olan 01 Mart
    2017'de Satıcı'ya ödenmiş olup; işbu tarihte ödenen satın alma bedeli
    tutarı, Kipa'nın 28.02.2017 tarihli bağımsız denetimden geçmiş ve kesinleşmiş
    yıllık kapanış bilançosuna göre yapılacak nihai fiyat düzeltmelerine tabi
    olacaktır.

Yukarıdaki paragrafın son cümlesi çok şey anlatıyor.Bu günkü hareketin nedeni.
    Herşey borsadaki fiyatın içindedir.
    y.t.d

Usta ne demek istiyor son kısmı

7. Tek kalemde 548 bin lot alındı ki 100 binler cok rahat alinip verildi yatin belli olur cagri olursa haziran auindan son 3 ay veya 6 aylik ort 2,35 civari cagri fiyatida bu olur diye tahmin ediyorum bu fiyatın alti bence ucuz benim düşüncem

Sayfa 11/852 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •