Sayfa 346/852 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by nayit Yazıyı Oku

TURKCELL T60 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. aylık ve toplam takas durumu gönderebilirmisiniz?Tşk.

3. kimkoydu 1000..000 lotu

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Kipa ne alaka???!!

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. KIPA 2,50 civarlarına değecek dediğim de ,bana konuşanlar nerede?Bu kağıdın speğini tanıyorum.Ne kadar biri olduğunu biliyorum.Borsa %3 artsa bu kağıt o gün + olsa iyi olan bir kağıt.Haberli bir kağıt yani.Azıcık kulpu kırık çaydanlık olmasalardı kağıt şu anda çok iyi seviyelerinde olurdu.YTD

Alıntı Originally Posted by omercelebi Yazıyı Oku
    KIPA 2,50 civarlarına değecek dediğim de ,bana konuşanlar nerede?Bu kağıdın speğini tanıyorum.Ne kadar biri olduğunu biliyorum.Borsa %3 artsa bu kağıt o gün + olsa iyi olan bir kağıt.Haberli bir kağıt yani.Azıcık kulpu kırık çaydanlık olmasalardı kağıt şu anda çok iyi seviyelerinde olurdu.YTD
    Onlar nerde bilmam ama Barzani olayı olmasaydı 2,50 civarları olur muydu acaba
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

8.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Onlar nerde bilmam ama Barzani olayı olmasaydı 2,50 civarları olur muydu acaba
    Eğer bir kağıt gidecekse ne olursa olsun gider,eğer bir kağıt düşeceksede hava ne kadar olumlu olursa olsun düşer.Kipa'nın geçmişine bak istersen.Bist %2-%3 yükselirken bizim kağıt düşüyordu.Bist çakılırken de yükseliyordu.

Onun öncesinde ,Bist 110 lara gelirken neden yükselmedi peki?Bundan dolayı kalkıp Barzani falan demeyin.
    Şu an kağıtta tek haber birleşme.Bu haber gelene kadar istedikleri gibi oynarlar kağıtla.YTD

Sayfa 346/852 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •