Special Days Image
Sayfa 501/852 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Bakalım birleşme oranı ne olacak

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. birleşme sonucu hisselerdeki beklenti nedir? hisseleri geri çağırmada talep edecekleri fiyat son 1 aylık ortalama değilmi ? 3.70 bandında hareket ederse zaten 3.8 altına almaları zor
    hissede gelecek var ben toplamaya başladım

yatırım tavsiyesi değildir.

3. düşeni topluyoruz bakalım ne kadar daha devam edecekler sarkıtmaya. birleşme sonrası net bir tablo çizebilecek olan varmı ?

4. Dünkü gibi derinlik verebilecek biri var mi? Tesekkurler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Olaya teknik acıdan bakarsak en son 3.55 den tepki vermesi gerekir. Bu hafta buralarda oyalandi haftaya atağa kalkar. Birleşmede beklentim maksimum 4 kipa = 1 migros iyi niyetli olurlarsa 3 kipa = 1 migros bakalım ne olacak ben de kurşun bitti tüm portföy burada ilave yapamiyorum evdekilerle sonuna kadar bekleyeceğim.

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Olaya teknik acıdan bakarsak en son 3.55 den tepki vermesi gerekir. Bu hafta buralarda oyalandi haftaya atağa kalkar. Birleşmede beklentim maksimum 4 kipa = 1 migros iyi niyetli olurlarsa 3 kipa = 1 migros bakalım ne olacak ben de kurşun bitti tüm portföy burada ilave yapamiyorum evdekilerle sonuna kadar bekleyeceğim.

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    Düzeltme bitmek uzere inşallah kapanışa fogru5 yönünü yukarı çevirir...

7. ya uçacak kaçacak bilgisi vermesin kimse kimseyi zorla hisseye sokmuyor arkadaşlar şu panikçiler olmasa zaten hisse çakılır aşşağı salmaz adam elindeki kağıdıda maliyetinin altına veremez ama ne oluyor aşşağıı çektiyor teknik bildigini sanan tiplerde malı daha az zarardan kurtaracağım ayağına basıyor adamda alttan malı aldıkça dururmu sürüyor aşşağı he tepki geldigindede yukarı hız kesmez ama dikkat ve öz veri istiyor kimse çok büyük karlar beklemesin derim ama azda kar ettirmez yani makul fiyatlarda 7 leri görür diye düşünüyorum ytd benim şahsi düşüncemdir benimde portföyüm burada bekliyorum ne olcak ağğustos bu işin sonu .

8. yükseliş kaçınılmaz 3,80 de bekleyiş yüksek
    yanlış yorumlamıyorsam 3.70 altına yüklü satış var gibi ama talep yutuyor

yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : xpredator; 13-02-2018 saat: 16:22.

Sayfa 501/852 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •