Sayfa 566/852 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. 34. Yeniden değerlemelerin sıklığı, yeniden değerleme konusu maddi duran varlık kalemlerinin gerçeğe uygun değerlerindeki
    değişimlere bağlıdır. Yeniden değerlenen varlığın gerçeğe uygun değerinin defter değerinden önemli ölçüde farklılaşması durumunda, varlığın tekrar yeniden değerlenmesi gerekir. Bazı maddi duran varlık kalemlerinin gerçeğe uygun değerleri önemli değişiklikler göstermesi nedeni ile yıllık olarak yeniden değerlenmeyi gerektirir. Gerçeğe uygun değerlerinde önemli değişiklikler olmayan maddi duran varlık kalemleri için bu sıklıkta yeniden değerleme yapılmasına gerek yoktur. Bu kalemler için sadece üç veya beş yılda bir yeniden değerleme yapılması gerekli olabilir.

2. En önemlisi;

36. Bir maddi duran varlık kalemi yeniden değerlendiğinde, o varlığın ait olduğu tüm maddi duran varlık
    sınıfı da yeniden değerlenir.

3.  Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    En önemlisi;

36. Bir maddi duran varlık kalemi yeniden değerlendiğinde, o varlığın ait olduğu tüm maddi duran varlık
    sınıfı da yeniden değerlenir.
    bunu inceleyecek kurum kim Spk 30 kuruşluk cemas 6 tl olmuş spk ortada yok

4.  Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    Değerleme üçkağıdını bimere ve spk ya yazdım. Yönetimde alengirli kalem oynatanları da unutmamak lazım.
    Son aşamada dava dilekçesini daha ayrıntılı çalışmak lazım, hatta toplu açılabilirse daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Forumda hukuk (SPK, TTK) altyapısı olan arkadaşlar bu konuda destek verir mi acaba..???
    Ben her türlü varim arkadaslar hakkimjzi sonu a kadar arayalim. Bu arada cimer i de unufmayin
    En etkilisi o bence

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 4.20 den bende varım artık kurulun karar alıp birleşme açıklamasını beklemek öncesi başka başka bişey çıkacak mı

6.  Alıntı Originally Posted by borsacı1 Yazıyı Oku
    4.20 den bende varım artık kurulun karar alıp birleşme açıklamasını beklemek öncesi başka başka bişey çıkacak mı
    Ne zaman aldın o fiyattan

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sakince Yazıyı Oku
    Ne zaman aldın o fiyattan

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne zaman aldığım önemlimi aldık sattık en son 4.20 lerden hissede kaldım sorun değil bugün bile beş 10 puan düşürülebilirmiş

8. migros euro nun %10 artışına 266 milyon tl zarar yazıyor yılsonu euro kur 4.51 kapatmış 600 milyon euro borcu var

kipa nın gayrimenkul satmaya devam ederler

Sayfa 566/852 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •