Special Days Image
Sayfa 746/852 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Arkadaşlar bunyorumu hisse nete yazarmısınız ben yazamıyorum Kap taki birleşme başvurusuna göre spk 23-2 sayılı birleşme ve bölünme tebliği madde 13 e göre yürütülmesi Madde 13-(2)- kolaylaştırılmış usulde birleşmede bağımsız denetim raporu birleşme raporu ve uzman görüşü aranmaz.ayrıca birleşme sözleşmesinin genel kurulun onayına sunulması zorunlu değildir (3)- kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemlerine ilişkin olarak içeriği kurulca belirlenen ayrı bir duyuru metni hazırlanır Buna göre geçen hafta yayınlanan haberler tamamen manipülatif haberler ve birleşme işleminin yayınlanan raporla ilgisi olmayacak spk nin hazırlayacağı duyuru metni ile olacak

2. İnvesting de bir arkadaş rica etti kopyala yapıştır yaptım

3.  Alıntı Originally Posted by Zamandam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bunyorumu hisse nete yazarmısınız ben yazamıyorum Kap taki birleşme başvurusuna göre spk 23-2 sayılı birleşme ve bölünme tebliği madde 13 e göre yürütülmesi Madde 13-(2)- kolaylaştırılmış usulde birleşmede bağımsız denetim raporu birleşme raporu ve uzman görüşü aranmaz.ayrıca birleşme sözleşmesinin genel kurulun onayına sunulması zorunlu değildir (3)- kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemlerine ilişkin olarak içeriği kurulca belirlenen ayrı bir duyuru metni hazırlanır Buna göre geçen hafta yayınlanan haberler tamamen manipülatif haberler ve birleşme işleminin yayınlanan raporla ilgisi olmayacak spk nin hazırlayacağı duyuru metni ile olacak
    nasıl yani

4.  Alıntı Originally Posted by Zamandam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bunyorumu hisse nete yazarmısınız ben yazamıyorum Kap taki birleşme başvurusuna göre spk 23-2 sayılı birleşme ve bölünme tebliği madde 13 e göre yürütülmesi Madde 13-(2)- kolaylaştırılmış usulde birleşmede bağımsız denetim raporu birleşme raporu ve uzman görüşü aranmaz.ayrıca birleşme sözleşmesinin genel kurulun onayına sunulması zorunlu değildir (3)- kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemlerine ilişkin olarak içeriği kurulca belirlenen ayrı bir duyuru metni hazırlanır Buna göre geçen hafta yayınlanan haberler tamamen manipülatif haberler ve birleşme işleminin yayınlanan raporla ilgisi olmayacak spk nin hazırlayacağı duyuru metni ile olacak
    O zaman kağıdın en kısa zamanda 4 un üstüne atması kuvvetle muhtemel

5.  Alıntı Originally Posted by ferhatla Yazıyı Oku
    eyvah dusmeye devam ediyo

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardesim ne bekliyon 1.29 ayrilma 75 kurus birlesme yatirim fonlari umudu keserse daha kotuleri olurmu?

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. normal şartlarda 3 ay periyodu olur,
    hafif aşağı eğimli yatay.

Buraya kadar satmadıktan sonra , bundan sonra satmanında bir anlamı yok bence.

Bakalım kısmet.

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Kardesim ne bekliyon 1.29 ayrilma 75 kurus birlesme yatirim fonlari umudu keserse daha kotuleri olurmu?

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hic cikis vermedi 1 sefer verse lanet olsun cikacam ya

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şöyle bir mgrs analizlerini okuyordum haftalardaki. Ne yazılmış, ne olmuş bir fikir vermesi açısından...

https://kanalfinans.com/raporlar/his...isse-yorumlari

İŞ YATIRIM – Migros MGROS Hisse Analiz – 26.12.2017 (Alıntıdır)
    "......Bunun yanısıra Migros yönetimi Kipa’nın borsa kotundan çıkarılması sonrasında Kipa’yı Migros’un altında kolaylaştırılmış usulde birleştirme kararı aldı. Birleştirme işleminde değiştirme rasyosuna karar verilirken hangi yöntemlerin kullanılacağı henüz belli değil. Hatırlatmak gerekirse daha önce EY bağımsız bir taraf olarak Kipa hisselerini 0.9441 TL olarak değerlemişti."...

YTD

Sayfa 746/852 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •