Sayfa 748/852 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Demisporlu Yazıyı Oku
    Merhabalar,

1 kipa 1 migros dile getiren Ercan Bey'in olduğu videoda 17.28 saniyede Özgür Tort'un ifadesi ne kadar ilginç. dikkat eden oldu mu?
    Sen deyince baktım derin nefes alıyor offf çekiyor ...ben bu işin içinden nasıl çıkacağım Tuncay ağa cebi doldursun biz milletin ocağına incir dikiyoruz...Özgür bak sana samimi akıl vereyim... bu iş senin yakanı bırakmaz bir kalemde ağan üstünü çizer... milletin ocağına incir dikmen yanına kalır...

spk bakalım görevini yapacak mı... bunda da yapmaz ise ne zaman yapacak...
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2. Bir de burada kucuk yatirimci somut olarak talep ettigi birlesme oranini (gerekcesiyle) dile getirsin bence..

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by sahraneverd Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=kYpBA4eUDf0

eski yorum fakat fikir vermesi açısından bakılabilir
    Yayınladığınız bu videoyu tr investingde paylaştım kaldırmışlar gönderi mi manidar değil mi

4. Bu gün bu işlerden anlayan bir ahbabım geldi küçük yatırımcıya yapılan filimin farkında,ben olsam büyük spa kılatörleri bu hisseye davet ederdim bir şekilde imeyiller ve diyer vasıtalarla .Dinsizin hakından ...... gelir dedi ,onlar kolay işin sonunu bırakmazlar dedi.
    Galip gelse bu filmin sonu hüsranla bitmez.

5. Günlük akd

Hafta tks

ay tks

3 ay tks

6. Şimdi bir hesap yapıyorum. misal atıyorum 1.000 kipa hissem var.
    Ayrılma akçesinden satıp (1,29)yaklaşık 1.290 TL yapar bununla migros hissesi alsam dünkü kapanış fiyatından (22.80) ortalama 56.50 migros hissem oluyor.
    Ayrılma akçesini almayıp 1.000 kipa hisseme %0.032 birleşme oranına göre alırsam ortalama 32 hissem oluyor.

Bunu durumun muhasebe ve adil ayrılma hakkı mantığı nedir. Bilgisi olan forumdaşlar yorum yapabilirmi.?
    Asla Yatırım tavsiyesi degildir.

Turk Telekom TT175 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şu aşamada yapabileceğimiz tek şey var o da başta SPK ya şikayet bombardımanı.

Şikayette odaklanacağımız vurgu, yetkili değerleme şirketinin ortaya koyduğu raporun tamamen yanlış olduğu, maksatlı olarak kipa hissedarlarının hak kaybına sebebiyet verilmesi için organize edildiğini ve bunun kabul görmeyeceğini bile bile manipülasyon maksatlı düzenlendiğini vurgulayıp, bu yanlış ve kötü niyetli raporu düzenliyen şirket hakkında soruşturma başlatılması gereğini ve raporun red edilip, farklı bir kuruma adil bir birleşme raporunun hazırlanmasını sağlamak.

Bu konuyu dile getiren dilekçenizi elden Spk bürolarına çift nüsha altına isim imza tc no adres yazılacak ve teslim edilecek.
    Istanbulda olanlar için dolmabahçede stadın hemen arkasındaki süzer plaza 3 cü kattaki SPK evraka elden verilebilir en hızlı yol bu. Ama uzak olanlar spk nın ankara adresine iadeli yaahütlü posta ile göndersinler..
    Ayrıca spk internet sayfasında iletişim bölümündeki bize ulaşın gibi bir yol var onu deneyebilirsiniz.

Yatırımcı dostlar sizi duyarlı olmaya davet ediyorum yollamışsanız bile tekrar düzenleyip bu konuya odaklanın, çevrenizde kipa yatırımcılarına da etki edip bu dilekçe kampanyasına katılmalarını sağlayın.. Bu çok çok önemli.

8. Bu arada, ne kadar onemli bilmiyorum ama toplanti gunu salonda bulunan takim elbiseli saci olmayan beyefendi mgrs un guvenlik muduru dendi. Yani anlayacaginiz salon ocinde guvenlik tertibati alinmis tam kadro.

Sayfa 748/852 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •