Sayfa 809/852 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Aynen öyle.ben kısa süre içinde mahkemenin bahse konu karar ile ilgili tedbir kararı vereceğini düşünüyorum.boylece mahkeme sonuclanana kadar hicbir islem yapamayacaklar.ytd.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu durumdra aynen devam ediyoruz👍
    Ben elimde tutmaya devam edecegim, sahsi kararimdir.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by metalhaalkee Yazıyı Oku
    Peki ayrılma hakkını nasıl kullanacağız pazartesi günü direk 2 56 ya satışmı yazıcağız bilgisi olan yardım ederse sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben ayrılma hakkımı kullanıcam arkadaşlar geride kalanlar inşallah istedikleri seviyelerden hisselerini verirler konu hakkında bilgisi olan var ise yardım ederse sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu süreç mahkemeye intikal etmiş durumda. Mahkeme tedbir yani yürütmeyi durdurma kararı vermeliki bu süreç mahkeme sonuclanana kadar askıya alınsın.Bence bu kararı vereceklerdir. Herkesin kendi kararidir ben ayrılış akcesini alacagim diyen ayrilir, kalanlar devam eder. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by ANELE41 Yazıyı Oku
    Bu süreç mahkemeye intikal etmiş durumda. Mahkeme tedbir yani yürütmeyi durdurma kararı vermeliki bu süreç mahkeme sonuclanana kadar askıya alınsın.Bence bu kararı vereceklerdir. Herkesin kendi kararidir ben ayrılış akcesini alacagim diyen ayrilir, kalanlar devam eder. Ytd.

Nerde ayrılma akçesi kim veriyor birileri ortalığı çok pis bulandırıyor 2.56 ya kadar milletin malını çarpacaklar tekrar ediyorum kimse kipa da 1 lot satmasın duyan duymayana söylesin söyle eklerim bu kadsr

6. Açıkçası ben bu kadar erken tepki vereceğini beklemiyordum, kapa daha dün düştü...
    Spk 2.56 altı olamaz demedimi?
    Birkaç sayfa önceki bir arkadaşımızın yorumunda, bayrama kalmaz tahta kapanır demişti..
    Demekki zaman o kadar uzun sürmeyecek ve her halükarda biz 2.56 ya devredeceğiz...
    Önümüzdeki hafta başı ortası sonu farketmez, eğer denildiği gibi bayrama kadar süreç sonlanacaksa bekleyip görmek lazım derim...
    2.56 cepte olduğuna göre taban taban yapacak hali yok, ne dersiniz?

7. Bütün birlesmelere dava açilmistir hic iptal edileni gormedim.insAllah ilk olursunuzda olsa ne olacak 2.56 ustumu olacak sanki.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

8. Okuyordum...Genel fikir vermesi acisindan paylasmak istedim.

http://mollaismailoglu.com/genel/sir...caret-kanunut/

YTD

Sayfa 809/852 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •