Sayfa 692/852 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. arkadaşlar önce bilinçlenin spk önemli niteliklerde birleşmede son 30 günlük ao yu alıyor.şimdi eskiden borsa kotundan çıkmlardada aynı sistemi uyguluyordu ancak yatırımcı mağdur oldu şikayetlerde bulundu spk türk demir dökümde borsa kotundan çıkmlara ek madde koydu.ama malesef birleşmelerde hala son 30 gün alınıyor.bizde sesimzi duyurursak değişiklik yaptırabiliriz.bakın borsa kotundan çıkmlarda bu maddeyi eklediler her şey halloldu sıra bizde.eklenen madde ama bize uygulanmıyor.bu borsadan kedni isteğiyle çıkkmak isteyenler için.eskiden onlarda son 30 günlüktü bizim gibi

3) Satma hakkının kullanımına ilişkin adil bedel ise,

a) Payları borsada işlem gören ortaklıklar için bu maddenin ikinci fıkrası çerçevesinde hesaplanacak fiyat, her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel, hakim ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki bir yıl içinde Kanunun 26 ncı maddesi çerçevesinde zorunlu pay alım teklifi yapılmış ise bu fiyat ile hakim ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki son altı ay, bir yıl ve beş yıl içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlarının ortalaması karşılaştırılarak bulunan en yüksek bedel,

2. sakın ha sakın çakallara kendimizi yem etmeyelim şimdi kağıt biraz yükselince doluşur buralar ya spk onaylar mı hiç ya oyle sey olur mu bakın nasıl yükseldi ben demiştimciler doluşur durur buraya arkadaşlar bunları dinlemeyin bunlara fırsat vermeyin biz sesimizi çıkarmazsak bize kimse destek olmaz. Bugün biraz alır yarın iki mislini verirr twitterdan yazmaya devam edelim

3.  Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben her zaman olduğu gibi buradayım. Sadece her düşüş öncesi özellikle ortaya çıkan gereksiz kişilerle bilgi yarıştırmanın gerek sinirlere gerekse de zamanımın harcanması nedeniyle anlamsız buluyorum.

Bir insan evladı nasıl olur da başkasının para kaybetmesinde kendisini gururla ortaya koyar neyse..

Şimdi cuma günü - yarın saat 14:00 izmir çğili anemon otel de genel kurul var.

Ben katılacağım imkanı olanlar katılırsa en azından sorularımıza verdikleri cevapları duymuş olurlar ilk ağızdan.

Öncelikle migros un 5 kat artan 2 adet gayrimenkul değerleme raporunu ve ernst young firmasının ÖZELLİKLE ilk sayfada üstüne basarak yazdığı Migros yönetimin verdiği rakkamlarla yapmış olduğumuz ve sadece migros ve ortaklarına karşı sorumlu olduğumuz rapıor da geçen INA yönteminin alt hesaplamasını talep edeceğiz.

bakalım ne diyecekler sonuçta ortakların bilgi edinme hakkı var kanunen hele birleşme öncesi

katılamayanlar ya vekalet versinler varsa tanııdkları yada internet ortamından katılsınlar derim naçizane

bizde şimdilik nasıl ülke bu durumdayken beyan verebiliyorlar herşey yolunda diye.. bizde öyle takılalım en azından genel kurul sonuna kadar sonrası malum
    Izmirli dostum ben GK elektronik ortamda katılacağım...

Bu inanılmaz kumpası spk, bimer ve cimere yazdım...

Bu son operasyonda bu forumda ve twitterda işbirliği yapanlar da kanunen suç işlemişlerdir...

GK ile ilgili her türlü desteğe varım...

GK sonrası işi dilenciliğe vurup ky hakkı hala gasp edilir durumda ise davalarda yanınızdayım

Ben migros gibi kurumsal bir firmanın %2-3 hisse için bu denli çirkef olabileceğine çok şaşırıyorum ama ne diyelim... gözü doymamazlık açlık bu olsa gerek...

hayırlısı...

Ülkemizdeki zenginler için çok üzülüyorum o kadar açlar ki..

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Defolup gidin felaket tellalları...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yakup cemil Yazıyı Oku
    Defolup gidin felaket tellalları...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dur bakalım belkide çabalar sonuç veriyordur YTD

6. Millete mal çakmak için yükseltiyor 2,30 a dünki tban 2,39 üstüne atmadıktan sonra aynı hikaye. Twitterdan sesimizi duyuralım arkadaşlar #kipa etiketi ile twit atalım. Tuncay özeilhan denen ...... nın bizleri nasıl soymaya çalıştığını sosyal medyada duyuralım bu işin başka çıkar yolu yok. Başkaları atıyor başkaları şikayet ediyor diye uğraşmamazlık etmeyelim lütfen. Biraz Allah korkunuz varsa malınıza sahip çıkın ite köpeğe sorgusuz sualsiz teslim etmeyin

7. #kipa daki soygunu izliyor musunuz sayın @spkgovtr baskani @alifuattaskesen ...yalandan tarafli bir raporla hisseye dip fiyat belirleyip de küçük yatırımcıyı bu adamlar soyarken izleyecekmisiniz ???Bu uygunsuz birleşme olayına dur demezseniz KY'cı soyulacak...
    Böyle bir twit attım.Sizde lütfen yazın...

8.  Alıntı Originally Posted by fox22 Yazıyı Oku
    #kipa daki soygunu izliyor musunuz sayın @spkgovtr baskani @alifuattaskesen ...yalandan tarafli bir raporla hisseye dip fiyat belirleyip de küçük yatırımcıyı bu adamlar soyarken izleyecekmisiniz ???Bu uygunsuz birleşme olayına dur demezseniz KY'cı soyulacak...
    Böyle bir twit attım.Sizde lütfen yazın...
    arkadaşlar kendileri yazamayanlar arkadaşın attığı twitin aynısını kopyalayıp atsınlar lütfen. 3-5 kademe aldı diye heh düzeldi gerek yok diyip vazgecmeyın arkadaşlar 3 lira üstünden alan yüzlerce arkadaşımız var.

Sayfa 692/852 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •