Sayfa 709/852 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Arkadaslar,Cumhurbaşkanına (CIMER) gonderdigim mesaj ve gelen cevap.Sizde lutden yazin sesimizi duyuralim.

Cumhurbaşkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır.Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip, sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Başvuru Numaranız :3124221

Başvuru Metni:

Sayin Cumhurbaskanim, KİPA MGROS birlesmesi için SPK'ya başvuru yapıldı. Borsa'da yatirim amacli aldigim KIPA hisselerim yok pahasina MGROS'a donusturuluyor.Bu tam bir soygun.Biz küçük yatırımcıların birikimlerini zorka elimizden aliyorlar. Sayın Cumhurbaşkanım bize yardım edin.Allah rızası için,SPK bu birleşmeyi durdursun. Saygı ve hürmetlerimi sunarım. Allah'a emanet olun.

2. migrosun ve Anadolu gurubunun facebook ve tweter hesaplarınada magduriuetinizi yazın millet ne olduğunu bilsin
    bunlar halkla ilişkili olan tüketici ayağı olan şirketler bu oyunu sürdürmeye bakalım ne kadar devam ederler
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.........

3. Arkadaslar soylediklerinize ilave olarak gerekirse yapilanlari brosur ve poster olarak veya stiker da olabilir herkese dagitalim yayalim
    Bunlarin marketlerinden alisveris yapanlar nasil bir zihniyetten alisveris yaptiklari konusunda bilgi sahibi olsunlar
    Bunu organize olarak tuketicilere duyurabilirsek ses getirir
    Bunun icin farkli illerden gonullu 500 kisiye ihtiyac var.

4. benim bile bakış açım bu şirketlere değişti bunu beklemezdim kottan çıkacak kadar kagıtı zaten toplamışsın kalanada hakkını ver bu kadar aç gözlü olmamalıydılar geçen bakmıştım Migros ve kipa bilançolarına bana göre son bilançolardan 5 e 1 gibi değer olması gerekiyordu ve ogun kü fiyatlardan 4.8 tl ediyordu hatta almayı bile düşünmüştüm ama satacağım kâğıtlar zararda olduğu için elim gitmedi

5. Allah kolaylık versin yardımcınız olsun

6.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Twittera da yazın ama ek olarak mutlaka..

BİMER
    CİMER
    SPK

İHBAR AÇIN...

Son 3 gündeki gelişmeyi yani sipariş rapor hazırlattırılıp
    ky kurulan komployu anlatın...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    CUMHUR BAŞKANINA yapılan soygunu anlatacak heyet oluşturmalı.Tam bir soygun düzeni oluşturmuşlar.

7. Ernst & Young kıymet takdiri yapan firma bunda İTİRAZ EDİN Bu fiyatı nasıl tespit ettin sorun inernet sitesi facebook twiter instagram adresleri var Türkçe siteside var gerekirse bir olun mahkemeye verin şirkete neden bir kuruma yaptırdı bunu birkaç kuruma yaptırmadı diye sorun gerkirse global sitelerine ingizce yazın bakalım ne olacak

8.  Alıntı Originally Posted by fox22 Yazıyı Oku
    Arkadaslar,Cumhurbaşkanına (CIMER) gonderdigim mesaj ve gelen cevap.Sizde lutden yazin sesimizi duyuralim.

Cumhurbaşkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır.Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip, sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Başvuru Numaranız :3124221

Başvuru Metni:

Sayin Cumhurbaskanim, KİPA MGROS birlesmesi için SPK'ya başvuru yapıldı. Borsa'da yatirim amacli aldigim KIPA hisselerim yok pahasina MGROS'a donusturuluyor.Bu tam bir soygun.Biz küçük yatırımcıların birikimlerini zorka elimizden aliyorlar. Sayın Cumhurbaşkanım bize yardım edin.Allah rızası için,SPK bu birleşmeyi durdursun. Saygı ve hürmetlerimi sunarım. Allah'a emanet olun.
    Bende yazdim simdi.
    Cumhurbaşkanlığı Halkla İlişkiler Başkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır. Başvuru Numaranız 3124783

Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 709/852 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •