Sayfa 193/852 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by congo Yazıyı Oku
    Sizce bu birleşme nasıl ne zaman sonuçlanacak?

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hiç bir fikrim yok. Birleşme olup olmayacağınıda bilmiyoruz. Birleşme olasılığı sadece varsayımlardan biri...Şu anda ki olay satın alma ve çağrı durumu..

2.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    içim parçalandı İngiliz yatırımcılar için hah hah yahu nasil insansınız Türk ky menfaatini korudunuz ingilizler kaldı...
    Şaka mısınız siz ya...

dual
    Bence asıl şakacı sizsiniz. Yazılanları anlamadığınız açık. Burada elin İngilizini umursayan yok. Sadece Tesconun Türkiyede çevirdiği dolapların olur da biri İngiltere de bunun hesabını sorar umudu.

3. 500 milyon satılacağnın açıklamasının linkini paylaşırmısınız.

Ben. Öyle bir bilgiye ulaşamadım da kaynağı var mı diye merak ettim

Yoksa sadece duyumdan mı ibaret bu

4.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    Y[IMG][/IMG]
    Tekrar atmakta fayda var sanırım. link isteyen arkadaşım burada yazıyor.
    Birleşme süreci diyor önemli nokta...
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5. SPK haftasonunu pas geçtiğine bu haftada CUMA tatil olduğuna göre gelen her gün bi haber beklenebilir.Hayırlısı olur inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    SPK haftasonunu pas geçtiğine bu haftada CUMA tatil olduğuna göre gelen her gün bi haber beklenebilir.Hayırlısı olur inşallah.
    Ne kadar tanıdık. 2 aydır spk ha şimdi ha şimdi açıklayacak siye nice ky burada yazdı yazdı yazdı...geldiler gittiler...ytd

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=Besim Aga;399806]Ne kadar tanıdık. 2 aydır spk ha şimdi ha şimdi açıklayacak siye nice ky burada yazdı yazdı yazdı...geldiler gittiler...ytd

LG-H860 cihazımdan [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919]hisse.net mobile app[/UR
    Çok haklisiniz.SPK toplanabilir diye yazanlardan biride benim.Olmayan biseymi yazdım.Uzunca bir süredir SPK konuyu gündeme kalmamışsa bir sonraki haftaya bakıyorsunuz.Bu arada gerek SPK ya gerek Migros a yatırımcı olarak sitemimide belirtmiştimAciklayin su kararı artık oleceksek olelim.Lütfen doğruları yazani burda yanlış yargilamayin..

8.  Alıntı Originally Posted by Besim Aga Yazıyı Oku
    Ne kadar tanıdık. 2 aydır spk ha şimdi ha şimdi açıklayacak siye nice ky burada yazdı yazdı yazdı...geldiler gittiler...ytd

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sonuç ta açıklayacak. Ayrıca biz hep burdayız
    Bu mesajı yazmaktan amaç nedir acaba

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 193/852 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •