Sayfa 611/852 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. hani kapatan dükkan için derler ya her şey yarı fiyatına o hesap bunu da bu ara dağıtoyorlar ama burda her şey iki katı

2.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Tamam, Dediğin şekilde yapıcam.
    Tersi olursa eğer fena söverim haberin olsun.

YTD.
    Tersi olmaz bence de doğru söylüyor. Bazen kol kesmek iyidir

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün, bu topikte ilk defa yazan kişi sayısı çok çok fazla. Nedense hepsi de satın, almayın, uzak durun diyor. Topiğin müdavimleri yok ortalıkta. İlginç geliyor bu durum bana.

İlk günden beri burada olan Sn. @izmirli nerelerdesin? Ne diyorsunuz bu işe?

E6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Teknik olarak 3 TL desteği altı STOP Gerektirir...Grafik isterseniz paylaşırım..

5. Ben azda olsa zararna sattm ama daha buyuk zarardan kurtuldum cunku adamlar satisa mal verdiginde hemen 3 kademe düsüryolar bunu bizzat anlikta gordüm mal satmak istyolar almyolar uzak durun 3.06 taban fiyati buyuk ihtimal taban yapacaklar haftayada kredili islem yasagi gelir bu hep boyle olmustur

6.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Ben azda olsa zararna sattm ama daha buyuk zarardan kurtuldum cunku adamlar satisa mal verdiginde hemen 3 kademe düsüryolar bunu bizzat anlikta gordüm mal satmak istyolar almyolar uzak durun 3.06 taban fiyati buyuk ihtimal taban yapacaklar haftayada kredili islem yasagi gelir bu hep boyle olmustur
    Valla bak ben senin söylediklerini samimi bulup sattım 3.27 den. daha da düşer diye.
    Eğer 3.27 altında kapanış yapmazsa kulaklarını fena çınlatırım haberim olsun.

sadece yorumsuz izliyorum... Tuci artık son kozlarını oynayacak....

8.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Bugün, bu topikte ilk defa yazan kişi sayısı çok çok fazla. Nedense hepsi de satın, almayın, uzak durun diyor. Topiğin müdavimleri yok ortalıkta. İlginç geliyor bu durum bana.

İlk günden beri burada olan Sn. @izmirli nerelerdesin? Ne diyorsunuz bu işe?

E6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben buradayım trade yapmaya devam

Tabii değerleme raporunun spk onayından dönmesi muhtemel

Kipanın özvarlık değerlemesini koymamış lar ernstyoung denen güya uzman kurum B

Haftaya cuma Anemon otelinde kipacı yöneticiler hacamat olacaklar hazırlasınlar totolarını

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 611/852 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •