Sayfa 805/852 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Tavandan mal veren kazma kim gerçekten bilen var mı ..en azından yarın açılışta ver balı.. nasıl bir oyun var bu işte anlamadım

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kanseri tattirip, milleti sitmaya razi etmeye calisiyo serefliler...

3. spk kaç kipa kaç Migros edecek açıklamamış madem ayrılma hakkı yok o zaman neden pay alım teklifini ortaya atıp 2.56 altı olmayacak deyip Migros a çağrı mı yap dedi ben gene de bay jak i aşamayacaklar diyorum

4. Sevgili arkadaşlar,sonuçta MİGROS 2.56 üstünde bir rakam belirleyip yatırımcılara çağrı mı yapacak acaba?Ben böyle anladım...

5. yahu anlamayacak ne var spk diyorki güzel kardeşim sen çağrıyı bile 2,56 dan yaptın şimdi gelmişsin 1,42 1,29 komik ramaklarla git dosyayı 2,56 altında kalmayacak şeklide ayarla gel milleti mutsuz etme birleşmende sakınca yok ama bunları hallet gel demiş anlamayacak birşey yok benimde anladığım bu ama bakalım haftaya nasıl bir hafta yaşayacağız.

6. Ziraat yatırımla çalışıyorum. Çok ilginçtir şimdiye kadar hiç aramayan aracı kurum beni bugün iki kere aradı, bilgilendirme amaçlı dedi ama daha çok satır arasından 2.56 dan sat der gibiydi.maliyetim 4 e yakın dememe rağmen bu şekilde söylem içine girmesi açıkçası şüpheye düşürdü beni. Yoksa fiyat 3lerin üzerine gelecek de erkenden sattiracaklar mı millete.

7. Kipa'da yuklu alim yapan bir grup olduğunu söyleyenler vardı.bu grup halen hissedeyse eğer birleşme öncesi hisse değerini hatırı sayılır düzeye cikarabilirler diye düşünüyorum. (Sadece dusunuyorum).kimse bana inanıp yatirim yapmasın.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Birleşme raporu KAP a düştü maalesef

2.56 ayrılma akçesi

0,04 migros hisse değişim oranı

Sayfa 805/852 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •