Sayfa 818/852 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Borsanin düsmesi kipa yatirimcisi icin avantaj.2.56 dan vazgecilmesse kipa düsmez

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.
    Aynen daha da düşüceği beklentisi ile 2.56 karşılığı ne alırsan al gider

2. ayrılma akçesinde vergilendirme gibi bir durum söz konusu olup olmadığını bilen var mı internette aratınca tam anlayamadım yazılanları

3. arkadaşlar, birden çok aracı kurumuyla çalışıyorum, hiçbirinin doğru dürüst bişey bildiği yok, bence 2,56 ile ilgili bir risk olsa fiyat çok daha aşağışarda olurdu, birde şöyle birşey var, bir ay sonrasının 2,56 sı, şimdinin yaklaşık2,53tür ,iki ay sonrasın, 2,5dir,günlük aylık faizleri hepimiz biliyoruz, süreç uzarsa diye 2,5 üstüne atmıyor olabilirler, burda tek avantaj borsa düşerse kipa belli bir stabilitede kalır, migros vazgecersede kipanın fiyatı zaten uçuk yerlerde değil

4.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    arkadaşlar, birden çok aracı kurumuyla çalışıyorum, hiçbirinin doğru dürüst bişey bildiği yok, bence 2,56 ile ilgili bir risk olsa fiyat çok daha aşağışarda olurdu, birde şöyle birşey var, bir ay sonrasının 2,56 sı, şimdinin yaklaşık2,53tür ,iki ay sonrasın, 2,5dir,günlük aylık faizleri hepimiz biliyoruz, süreç uzarsa diye 2,5 üstüne atmıyor olabilirler, burda tek avantaj borsa düşerse kipa belli bir stabilitede kalır, migros vazgecersede kipanın fiyatı zaten uçuk yerlerde değil
    O değilde birleşme mevzuu TTK na göre oran 10/1 altında olmaz demiş bunlar 0.06 ile birleşme onayı alıyor ben mi yanlış hesaplıyorum yani en düşük oran 10 kipa 1 migros olmalıydı

5. araci kurumlara soracaniza kadar sirketinizi arayip sorsaniza genelkurullu birlesme olsaydi en az 3/5 ay bekerdiniz ama sizde genel kurula gerek olmadigindan surec kisa olur heralde sirketten ogrenebilirsiniz.cok yakinda haber gelir muhakkak

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

6. Merhaba arkadaşlar
    hisse senetlerinde vergilendirme kaynağında oluyor.
    Kipa migros için lazim,lazım olmazsa almazlardi.
    Bir karış suda suyun dibini goremiyoruz. İleride okyanus var.orayi hiç bilmiyoruz.
    Ben kendi adıma kalanlara esenlekliler dilerim.
    Risk ölçülebilir olduğunda risktir. Olcemedigin risk risk değildir.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Merihrealist Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar.
    hisse senetlerinde vergilendirme kaynağında oluyor.
    Kipa migros için lazim,lazım olmazsa almazlardi.
    Bir karış suda suyun dibini goremiyoruz. İleride okyanus var.orayi hiç bilmiyoruz.
    Ben kendi adıma kalanlara esenlekliler dilerim.
    Risk ölçülebilir olduğunda risktir. Olcemedigin risk risk değildir.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öneriniz nedir okyanus derken neyi kastediyorsunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by runo Yazıyı Oku
    Öneriniz nedir okyanus derken neyi kastediyorsunuz.
    geriye dönüp bakınca topikte eskilerden çoğu gitmiş elifida Mosquito ve daha niceleri bir çoğu ellerindeki malları sattılar galiba yoksa burası şenlik olurdu. Forumu geriye doğru okursanız daha öncede bazı durumlar için dava açılmış ama sonuç alınmamış umarım migros bu işi uzatmaz eski olan arkadaşlar da ses versin yeni kipa cılar a bu insanların yardıma ihtiyacı var insan olmak bunu gerektirir.sayın anadolu grubu yöneticileri gün gelir sizinde evinizde bir gün baykuş öter ağlayanın malı gülene hayır getirmez sayın gayserili agsaraylı yurdum insanları saygılar.

Sayfa 818/852 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •