Sayfa 831/852 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    KURUM BİLGİLENDİRMESİ...
    -KIPA 31/08/2018 Tarihi itibariyle BIST te işlem görmesi sonlandırılmış ve 0.06045 oranla MGROS payına gönüştürülmesine karar verilmiştir. Bu bağlamda Şirket KIPA payı olan ortaklara 1 * 2.56 Krş dan ayrılma hakkı tanımıştır.
    KIPA payları MKK da 05/09/2018 tarihinde 0.06045 oranla MGROS payına dönüşmüş olacaktır. Müşterilerimizden gelecek ayrılma hakkı talepleri ilgili kuruma dönüşmüş oranda MGROS payı olarak virman yapılacak ama ödeme dönüşmeden önceki KIPa payı karşılığı (2.56) ödeme yapılacaktır.

- Ayrılma Hakkı Tarihi: 03/09/2018 – 14/09/2018

- Ayrılma hakkını kullanmak isteyen müşterileriniz ekteki ayrılma hakkı formunu dolduracaklar, Formlar kimlik fotokopisi ile eBA Eft Virman (Hisse-Tahvil-Fon-Nakit) menüsüne girilecektir.

- Şu anki MGROS payının BİST teki işlem fiyatı ile Ayrılma hakkı fiyatı arasında ciddi fiyat farkı bulunmaktadır. Müşterilerinizin madur olmaması için Ayrılma hakkı hususunda bilgilendirilmesini rica ederiz.
    hocam bu hangi kurumun bilgilendirmesi?

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Hepsi birbirini tamamlayan unsurlar....Asıl dava TTK 191 hükmü gereği ve yöneticiler hakkında sorumluluk davaları....
    takipteyiz sayın efendi bey sizi sonuna kadar gidilsin

3.  Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    Çalıştığın aracı kurum ile görüşerek .fax göndermeniz yeterl..
    Merhaba. Ben bugun gonderdim fax ile olmuyor. Formu doldurup islak imzali olarak birde bir form daha var hisse senedi takasi icin onuda imzalayıp araci kuruma elden birakilacak, geri kalan islemleri araci kurum yapiyor fax vs. Ayrica formun uzerine kipadaki lot sayisi degil migrosta cevrilmis olan lot adedi yazilacak dedi yatirim danismanim. Oyle yaptim bende. Gerisini yarin onlar halledecekler. Artik maalesef elimizden aldilar hisselerimizi. /y.t.d

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ayrilma akcesini mutlaka yapin. Yoksa zarar daha da buyuyor migrosun suanki degeriyle.

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by macin Yazıyı Oku
    Merhaba. Ben bugun gonderdim fax ile olmuyor. Formu doldurup islak imzali olarak birde bir form daha var hisse senedi takasi icin onuda imzalayıp araci kuruma elden birakilacak, geri kalan islemleri araci kurum yapiyor fax vs. Ayrica formun uzerine kipadaki lot sayisi degil migrosta cevrilmis olan lot adedi yazilacak dedi yatirim danismanim. Oyle yaptim bende. Gerisini yarin onlar halledecekler. Artik maalesef elimizden aldilar hisselerimizi. /y.t.d

mahsuru yoksa sizinki hangi aracı kurum? benim ata yatırım, sanko menkul ve integral yatırım da var, hepsi birbirinden daha bilgisiz ve ilgisiz çıktı, ata yatırımdaki 35000 kipa hissemin, 2120 lot migsora dönüştüğünü ve 2120x2,56 = 5000 küsür şira alacağımı söyleyecek kadar mal olduklarını gösterdiler

Migros donussun ıstedım ,kipalarımı.ucuyor benım paralar verılen mıgros karsılgıyla.Nasıl hesap yapmıslar oyle.
    Son düzenleme : kar; 03-09-2018 saat: 23:46.
    Akıl,adama sermayedir.

7.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    mahsuru yoksa sizinki hangi aracı kurum? benim ata yatırım, sanko menkul ve integral yatırım da var, hepsi birbirinden daha bilgisiz ve ilgisiz çıktı, ata yatırımdaki 35000 kipa hissemin, 2120 lot migsora dönüştüğünü ve 2120x2,56 = 5000 küsür şira alacağımı söyleyecek kadar mal olduklarını gösterdiler
    Garanti menkul benim gayet ilgili ve bilgililer. Gecmis olsun sizede

8.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Hepsi birbirini tamamlayan unsurlar....Asıl dava TTK 191 hükmü gereği ve yöneticiler hakkında sorumluluk davaları....
    Sayın Efendi,
    TTK 191 4. madde. Ortaklık Paylarının veya ortaklık haklarının korunmasını inceleme davası birleşme, bölünme veya tür değiştirme kararının geçerliliğini etkilemez ibaresi yer alıyor. yanlış anlamıyorsam dava olsa da alınan kararı etkilemiyor olarak anlıyorum. lütfen bilgi verebilir misiniz?

Sayfa 831/852 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •