Special Days Image
Sayfa 821/852 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Genelkurul iptal davasının hakimi davacı ve davalıdan belgeler istedi, böyle bir bilgiye sahibim, karar birleşme öncesi yatırımcılar lehine çıkarsa bu küçükyatırımcıların zaferi olarak borsa tarihine geçer ama yürütmeyi durdurma çıkmazsa atı alan üsküdarı geçer, bahsi geçen oranlarda birleşme olur.

Birleşme sonrasında burada ilan edeceğim ve TTK 191 hükmü gereği alacak ve tazminat davası açmak için bir toplantı duyurusu yapılacak isteyen mağdurlar gelir toplu dava için bir toplantı yapılır, basından kişiler de çağrılır ve hukuksal mücadele esas o zaman başlar. Malınız miktarı spk onayı sonrası önemli, mağduriyetin oluşması geçen hafta sonu. Bundan sonra malınızı satsanızda çağrıya da verseniz haklarınız saklı.
    Bu iş burada bitmez, Türkiye hukuk devletidir.

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Genelkurul iptal davasının hakimi davacı ve davalıdan belgeler istedi, böyle bir bilgiye sahibim, karar birleşme öncesi yatırımcılar lehine çıkarsa bu küçükyatırımcıların zaferi olarak borsa tarihine geçer ama yürütmeyi durdurma çıkmazsa atı alan üsküdarı geçer, bahsi geçen oranlarda birleşme olur.

Birleşme sonrasında burada ilan edeceğim ve TTK 191 hükmü gereği alacak ve tazminat davası açmak için bir toplantı duyurusu yapılacak isteyen mağdurlar gelir toplu dava için bir toplantı yapılır, basından kişiler de çağrılır ve hukuksal mücadele esas o zaman başlar. Malınız miktarı spk onayı sonrası önemli, mağduriyetin oluşması geçen hafta sonu. Bundan sonra malınızı satsanızda çağrıya da verseniz haklarınız saklı.
    Bu iş burada bitmez, Türkiye hukuk devletidir.
    Nasıl yani hocam ben bugün elimdeki kipaları satsam benim yine hakkım olur mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by metalhaalkee Yazıyı Oku
    Nasıl yani hocam ben bugün elimdeki kipaları satsam benim yine hakkım olur mu ?

Elbette, magduriyetin oluşması SPK onayı sonrasıdır. Bu tarih sonrası portföyünüzü print edip saklayın. Satmışsanız mağdur olduğunuzdan sattınız hakkınız saklı. Ama SPK kararı öncesi sattıysanız hak sahibi değilsiniz.

4. Ben satmadım ama çıktısını almadım maliyetim 2,14 olduğu için sonuçlar benim gibileri de kapsıyor mu

5.  Alıntı Originally Posted by levent.erikli.3 Yazıyı Oku
    Ben satmadım ama çıktısını almadım maliyetim 2,14 olduğu için sonuçlar benim gibileri de kapsıyor mu

Farketmez MKK da satmadığınızın kaydı var ordan da ekstre alınabilir. Ayrıca maliyetiniz de önemli değil, tazminat hakkı doğduğunda mahkeme 2.56 nın ne kadar üzerinde bir karar verirse onu alırsınız.

Efendi bey, mesela bu pazartesi satın alanlar, açılan davadan nemalanabilecekler mi? İlginiz, alakanız için teşekkürler.

7. Dava değerleme şirketine açılmalı .Birleşmeye esası değerleme raporuna göre yapılıyor.. Birleşme olsa bile mahkeme bilirkişi üzerinden ayrıca bir değerleme yaptırırsa şuanki değerin üzerinde olursa ödeme yapılmasını sağlayabilir.
    Geçmişte dohol ve Dyhol birleşmesi Gima carfour birleşmelerindede davalar açıldı bi netice çıkmadı.
    Sadece dohol davası devam ediyor 4 yıldan fazladır sürüyor son mahkeme durumu kap dohol sayfasından bakabilirsiniz..

8. Birleşmenin durdurulmasının kimseye faydası olmaz.

Sayfa 821/852 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •